Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
G-Shock zegarki

G-Shock G-Steel watches

Słynne zegarki G-shock znane są z niezwykłego, mocnego wizerunku. Zegarki G-Shock Steel są mocniejszą wersją, wykonaną całkowicie ze stali nierdzewnej. Jest to wysokiej jakości stal nierdzewna, która nadaje zegarkom wizerunek mocniejszy niż ten, do którego przyzwyczaił nas G-Shock. Planujesz nurkowanie w Australii lub wspinaczkę w szwajcarskich górach? Zegarki G-Shock Steel są praktycznym dodatkiem do każdej podróży. Stworzone dla prawdziwych poszukiwaczy przygód, którzy szukają zegarka, który będzie im towarzyszył do końca życia, ze wszystkimi potrzebnymi funkcjami.

15 zegarki

G-Shock przedstawia totalnie nową kolekcję: G-Steel

G-Shock zawsze dąży do całkowitej niezniszczalności, a teraz przenosi ją na jeszcze wyższy poziom! Wstrząsoodporność zegarków G-Steel zapewnia połączenie wielowarstwowej struktury ze stalą nierdzewną i tworzywem sztucznym. Ich wygląd jest stylowy, solidny i wyróżnia się stalowymi akcentami.

Liczne zalety zegarków G-Steel

Zegarki G-Steel są wodoodporne do 20 ATM, mają kilka wygodnych funkcji, takich jak stoper i alarm, no i działają na energię słoneczną. Są więc idealne dla podróżników. Synchronizacja radiowa sprawia, że masz właściwą godzinę na zegarku na całym świecie! Który model G-Steel podoba Ci się najbardziej?