Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
G-Shock zegarki

G-Shock G-Steel and G-Metal watches

Słynne zegarki G-shock znane są z niezwykłego, mocnego wizerunku. Zegarki G-Shock Steel są mocniejszą wersją, wykonaną całkowicie ze stali nierdzewnej. Jest to wysokiej jakości stal nierdzewna, która nadaje zegarkom wizerunek mocniejszy niż ten, do którego przyzwyczaił nas G-Shock. Planujesz nurkowanie w Australii lub wspinaczkę w szwajcarskich górach? Zegarki G-Shock Steel są praktycznym dodatkiem do każdej podróży. Stworzone dla prawdziwych poszukiwaczy przygód, którzy szukają zegarka, który będzie im towarzyszył do końca życia, ze wszystkimi potrzebnymi funkcjami.

24 zegarki

G-Shock przedstawia totalnie nową kolekcję: G-Steel

G-Shock zawsze dąży do całkowitej niezniszczalności, a teraz przenosi ją na jeszcze wyższy poziom! Wstrząsoodporność zegarków G-Steel zapewnia połączenie wielowarstwowej struktury ze stalą nierdzewną i tworzywem sztucznym. Ich wygląd jest stylowy, solidny i wyróżnia się stalowymi akcentami.

Liczne zalety zegarków G-Steel

Zegarki G-Steel są wodoodporne do 20 ATM, mają kilka wygodnych funkcji, takich jak stoper i alarm, no i działają na energię słoneczną. Są więc idealne dla podróżników. Synchronizacja radiowa sprawia, że masz właściwą godzinę na zegarku na całym świecie! Który model G-Steel podoba Ci się najbardziej?