Polar straps

Polar watch straps

Kiedy wybierzesz zupełnie nowy pasek do zegarka Polar, Twój zegarek sportowy będzie wyglądał jak nowy. Jesteś zadowolony ze swojego obecnego paska, czy też wybierasz zupełnie inny kolor? Polar oferuje szeroką gamę pasków do zegarków, w tym paski silikonowe i nylonowe. Niektóre są po prostu bardziej wyjątkowe, Polar ma w kolekcji również paski do zegarków wykonane z przetworzonych PET. Są również różne rodzaje zapięć. Oznacza to, że zawsze możesz znaleźć coś idealnego właśnie dla Ciebie.
1 Paski
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Powrót Filtr
 

Twój idealny pasek do zegarka Polar

Chcesz mieć pewność, że nowy pasek do zegarka Polar będzie idealnie pasował do Twojego obecnego zegarka sportowego Polar? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki pasków do zegarków. Wpisując w pole wyszukiwania kod z tyłu zegarka, możesz dokładnie sprawdzić, które paski do zegarków Polar są odpowiednie. Dokonując wyboru z tego wyboru, możesz mieć pewność, że Twój nowy pasek będzie pasował idealnie i od razu możesz zacząć korzystać z zegarka!

Samodzielna zmiana paska zegarka jest bardzo prosta. Na tej stronie zostaniesz poprowadzony przez ten proces krok po kroku. Zanim się zorientujesz, będziesz mieć nowy zegarek na nadgarstku.

Kup paski do zegarków Polar online na Masters In Time

Na Masters In Time znajdziesz wyłącznie w 100% oryginalne markowe paski do zegarków. Nie tylko te najnowsze, ale także starsze modele. Tak szeroka gama pasków zapewni, że jest duża szansa na znalezienie idealnego paska do Twojego zegarka.