Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

paski do zegarków Festina

Oryginalne wymienne paski zegarków Festina

Sprawdź numer modelu na tyle koperty swojego zegarka. Znajdź numer modelu korzystając z pola wyszukiwarki poniżej:

Proszę zaznaczyć, że nie jesteś robotem, zaznaczając pole poniżej przycisku wyszukiwania. Niestety, coś poszło nie tak podczas identyfikacji zegarka. i spróbuj ponownie.

Lub
Znajdź swój pasek do zegarka

Spójrz na tył koperty swojego zegarka i zobacz czy znajdziesz kod koperty

Na zdjęciu możesz zobaczyć, gdzie powinieneś znaleźć kod koperty. Polecamy tę metodę wyszukiwania paska do zegarka, ponieważ daje najbardziej wiarygodne wyniki

Wpisz kod koperty w polu poniżej

Lub

Niestety wyszukiwanie pasków nie dało żadnych wyników dla pasków do zegarków bez prostego mocowania. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, aby znaleźć odpowiedni pasek do zegarka. Wyślij e-mailem zdjęcie przodu i tyłu koperty

Dział Obsługi Klienta

Unfortunately our strap search couldn't find any results. Please contact our Customer Service to find the right watch strap. E-mail a picture of the front and back of your watch, so that we can help you further with finding the right watch strap.

Dział Obsługi Klienta

Odpowiedziałeś na wszystkie pytania! Przejdź dalej, aby zobaczyć, które paski pasują do Twojego zegarka

paski do zegarków Festina
paski do zegarków Festina

Możesz zrobić ostre zdjęcie tylnej strony koperty zegarka. Możesz wtedy powiększyć fragment zdjęcia i odczytać kod.

Szeroka gama pasków Festina zapewnia, że możesz dostosować swój zegarek do dowolnej okazji lub stroju w ciągu kilku minut. Wolisz metal zamiast skóry? A może pasek złoty niż srebrny? W przypadku modeli z prostym mocowaniem paska jest ogromna szansa, że znajdziesz taki, kótry będzie Ci pasować. Skorzystaj z pola wyszukiwania powyżej, jeśli Twój zegarek nie ma prostego mocowania.
Paski do zegarków Festina są dostępne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet we wszystkich wariantach. Podczas gdy paski męskie charakteryzują się solidną i trwałą konstrukcją, damskie paski Festina są mocne, seksowne i kobiece. Charakterystyczne jest zastosowanie ekskluzywnych materiałów, takich jak ceramika i tytan. To sprawia, że pasek do zegarków Festina jest modny i trwały, w dobrej cenie.

1616 paski do zegarków

Chcemy Ci pomóc

Aby upewnić się, że nowy pasek do zegarka Festina będzie pasował do Twojego obecnego zegarka, sprawdź numer modelu na tylnej stronie koperty i wpisz go w pole wyszukiwania powyżej. Zobaczysz wszystkie paski Festina, które pasują do Twojego obecnego zegarka. Jeśli wybierzesz pasek spośród wyników tego wyszukania, możemy zagwarantować, że będzie on idealnie pasować.
Wymiana paska jest bardzo łatwa. Na tej stronie przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku. Zanim się zorientujesz, będziesz mieć na ręce nowy zegarek.

Kup pasek do zegarka Festina online na Mastersintime.pl

W Mastersintime.pl znajdziesz tylko 100% oryginalne markowe paski do zegarków. Nie tylko najnowsze, ale także starsze modele. Tak szeroki wybór pasków zapewni, że masz dużą szansę na znalezienie idealnego paska pasującego do Twojego zegarka i potrzeb.