Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Nixon zegarki

Nixon zegarki

Nixon to TA marka zegarków dla surferów i skaterów oraz każdego, kto kocha ten styl życia. Kolekcja zegarków Nixon składa się z cyfrowych zegarków do surfingu z twykresami pływów z jednej strony i nowoczesnych zegarków kwarcowych dla mężczyzn i kobiet z drugiej. Oczywiście zegarki Nixon mają wodoodporność do 10 ATM. W końcu muszą być w stanie wytrzymać (morską) wodę!

Popularne wyszukiwane hasła: Meskie en Damskie.

6 zegarki

Pasja przygód odzwierciedlona w zegarkach Nixon 

Marka zegarków Nixon została założona w 1997 roku w Kalifornii: miejscu numer jeden do surfowania ze względu na przyjemny klimat i piękne plaże.
Założyciele - Andy Laats i Chad DiNenna - starają się połączyć niepowtarzalną perspektywę profesjonalnych skaterów, surferów i snowboardzistów ze stylem. Doprowadziło to do powstania zróżnicowanej kolekcji analogowych i cyfrowych zegarków dla kobiet i mężczyzn z mechanizmami japońskimi i szwajcarskimi w wersji kwarcowej i automatycznej.

Kreatywni ludzie Nixona - sportowcy, łyżwiarze, surferzy i muzycy - pracują dzień i noc, aby zegarki Nixon były jak najlepsze. Ta pasja zrodziła się z frustracji spowodowanej brakiem modnych zegarków, które pasowałyby do ich pełnego przygód stylu życia. Widać to wyraźnie w projektach: nowoczesnych, wytrzymałych i jednocześnie eleganckich, ponieważ wszystko jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Kup zegarek Nixon online

Kupuj pewnie na Mastersintime.pl. Masz 30 dni na zmianę zdania i bezpłatny zwrot produktów. Zegarek ten ma być prezentem? Zapakujemy go bezpłatnie!
Chcesz być na bieżąco z najnowyszymi informacjami dotyczącymi zegarków i atrakcyjnymi promocjami? Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj rabat w wysokości 5 EUR na Twoje zakupy.