Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Nixon zegarki

Nixon zegarki

Nixon to TA marka zegarków dla surferów i skaterów oraz każdego, kto kocha ten styl życia. Kolekcja zegarków Nixon składa się z cyfrowych zegarków do surfingu z twykresami pływów z jednej strony i nowoczesnych zegarków kwarcowych dla mężczyzn i kobiet z drugiej. Oczywiście zegarki Nixon mają wodoodporność do 10 ATM. W końcu muszą być w stanie wytrzymać (morską) wodę!

Popularne wyszukiwane hasła: Meskie en Damskie.

12 zegarki

Pasja przygód odzwierciedlona w zegarkach Nixon 

Marka zegarków Nixon została założona w 1997 roku w Kalifornii: miejscu numer jeden do surfowania ze względu na przyjemny klimat i piękne plaże.
Założyciele - Andy Laats i Chad DiNenna - starają się połączyć niepowtarzalną perspektywę profesjonalnych skaterów, surferów i snowboardzistów ze stylem. Doprowadziło to do powstania zróżnicowanej kolekcji analogowych i cyfrowych zegarków dla kobiet i mężczyzn z mechanizmami japońskimi i szwajcarskimi w wersji kwarcowej i automatycznej.

Kreatywni ludzie Nixona - sportowcy, łyżwiarze, surferzy i muzycy - pracują dzień i noc, aby zegarki Nixon były jak najlepsze. Ta pasja zrodziła się z frustracji spowodowanej brakiem modnych zegarków, które pasowałyby do ich pełnego przygód stylu życia. Widać to wyraźnie w projektach: nowoczesnych, wytrzymałych i jednocześnie eleganckich, ponieważ wszystko jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.