Triwa zegarki

Triwa zegarki

Twórcy Triwa są przekonani, że w erze gdzie czas może być odczytany na każdym sprzęcie, zegarek powinien dodawać estetycznej wartości. Inspirowany przez Andy Warhol's Factory rozpoczęli warsztaty z podobnie myślącymi projektantami ze Sztokholmu aby pracować nad kolekcją zegarków, która spełnia ich włanse oczekiwania. Triwa (ang. Transforming the Industry of Watches) wydaje dwie kolekcje zegarków każdego roku, nadąrzając za aktualną modą.
Damskie Meskie
0 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Powrót Filtr
 

Zegarki TRIWA: jakościowy szwedzki dizajn z przywiązaniem uagi do detali i środowiska

Transforming the Industry of watches', (transformacja przemysłu zegarkowego), w skrócie TRIWA, opowiada historię Harald Wachtmeister, Ludvid Scheja, Didrik Wachtmeister i Tobias Ericsson: czterech przyjaciół ze Sztokholmu, którzy uważali, że nadszedł czas, aby zaprojektować zegarki, które będą nie tylko praktycznym dodatkiem, ale przede wszystkim jako wyjątkowym symbolem stylu. Ta filozofia i połączenie klasycznego skandynawskiego wzornictwa, nowoczesnych szwedzkich elementów i różnych rodzajów wysokiej jakości materiałów sprawia, że TRIWA jest wyjątkowa.

TRIWA PEOPLE & Tärnsjö Tannery

Do projektowania zegarków TRIWA inspiruje się ludźmi różnych kultur, stylów i talentach z całego świata. TRIWA PEOPLE (LUDZIE TRIWA) to kolektyw znanych i nieznanych artystów, muzyków, aktywistów i kreatywnych ludzi, który symbolizuje indywidualność i jedność jednocześnie dzięki wspólnej pasji do kreatywności i designu.

W kwaterze głównej w Sztokholmie każdy zegarek TRIWA jest projektowany z pasją zgodnie z filozofią: "projektujemy tylko to, co chcemy nosić", co znajduje odzwierciedlenie w kolekcji: każdy zegarek TRIWA jest niezwykle stylowy i pięknie wykończony. Wszystkie paski do zegarków pochodzą z garbarni Tärnsjö. Ta garbarnia jest jedną z 5% garbarni na całym świecie, które są nadal całkowicie przyjazne dla środowiska i nie używają substancji syntetycznych.

Nasza kolekcja zegarków Triwa 

Kolekcja zegarków TRIWA składa się zarówno z zegarków damskich, jak i męskich. Kolekcja to piękne połączenie minimalistycznego, eleganckiego i szczegółowego projektu.

Zegarki Triwa Falken 

Triwa "Falken" inspirowana jest szwedzkim ptakiem drapieżnym o tej samej nazwie. Zegarki Triwa "Falken" charakteryzują się minimalistycznym projektem o średnicy 38 mm z elegancką tarczą z logo Triwa Falken, logo Triwa, prostymi wskazówkami i rozpoznawalną mniejszą tarczęw miejscu godizny szóstej. Wodoszczelność  do 5 ATM. Modele te dostępne są w wersji ze stali chirurgicznej w kolorze srebra, różowego złota i szarości z brązowym, beżowym lub czarnym skórzanym paskiem.

Zegarki Triwa Klinga

Zegarki Triwa Klinga to piękne połączenie eleganckiego, klasycznego wzornictwa i nowoczesnych skandynawskich wpływów. Klinga ma ultra-cienką konstrukcję, która pasuje zarówno do formalnego, jak i swobodnego stroju. Szczególnym szczegółem serii Klinga jest stożkowa koronka. Zegarki mają wodoodporność 5 ATM i są dostępne w różnych wersjach.

Zegarki Triwa Niben

Wodoodporne do 10 ATM zegarki TRIWA Niben mają szczegółowe grawerowane srebrne lub złote tarcze z kontrastową lub pasującą wskazówką sekundową i pierścieniem wewnętrznym. Aby spersonalizować wygląd zegarków, można wybrać pasek skórzany, płócienny, nylonowy lub bransoletę ze stali chirurgicznej.

Zegarki Triwa Lansen

Kolekcja Triwa Lances składa się z kilku modeli. "Triwa Sky Lansen Chrono" to kolekcja nowoczesnych, uniwersalnych chronografów, a zegarki "Dawn Lansen" są eleganckie i mają modny pasek. Triwa "Sort of Black Lansen" to współpraca duńskiego projektanta Rasmus Storm i TRIWA. Zegarki są wodoodporne do 10 ATM i dostępne w kolorze złotym, srebrnym i czarnym.

Zegarki Triwa Skala

Seria 'Skala' składa się z zegarków o średnicy 36 mm z zakręcanym pierścieniem i pogłębioną tarczą jako głownymi cechami projektu.

Zegarki Triwa Nevil

Triwa Nevil to seria stylowych chronografów (wodoodpornych do 5 lub 10 ATM) z dopasowanym pierścieniem wewnętrznym.

Niezależnie od tego, czy szukasz eleganckiego zegarka analogowego, czy chronografu; wszystkie zegarki TRIWA emanują klasą w połączeniu z modnym akcentem.