Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Hybrydowe smartwatche dla kobiet

Hybrydowy smartwatch dla kobiet jest idealny dla tych, którzy lubią śledzić stan swojego zdrowia, na przykład ilość kroków i spalane kalorie, bez konieczności noszenia smartwatcha. Ze względu na klasyczny design hybrydowego smartwatcha nie widać, że za tarczą kryje się mnóstwo przydatnych funkcji. Jeśli nie korzystasz z funkcji hybrydowego smartwatcha, zegarek wygląda jak analogowy zegarek damski. Jeśli otrzymasz wiadomość na swoim smartfonie, będzie ona widoczna na tarczy poprzez powiadomienie, wibrację lub poruszającą się dłoń. A ponieważ marki zegarków, które wypuszczają hybrydowe smartwatche dla kobiet, coraz częściej uwzględniają pragnienia kobiet, są one w coraz lepszych i smuklejszych modelach. Idealny!

33 zegarki

Kupowanie damskiego hybrydowego smartwatcha dla kobiet

Hybrydowe smartwatche przeznaczone specjalnie dla kobiet są dostępne na Mastersintime.pl marek takich jak Fossil, Garmin i Festina. Przede wszystkim Garmin ma bogatą kolekcję i ma w kolekcji modele hybrydowe ze skórzanym i metalowym paskiem do zegarka. Również jeśli chodzi o tarczę, wybór jest ogromny. Oznacza to, że brane są pod uwagę wszelkiego rodzaju życzenia. Jeśli lubisz elegancję kompletny czarny model jest opcją dla Ciebie. Jeśli wolisz coś bardziej efektownego, możesz nawet wybrać hybrydowy smartwatch z różowym lub niebieskim silikonowym paskiem. Ten rodzaj paska jest szczególnie idealny, jeśli faktycznie chcesz używać go do uprawiania sportu, ponieważ nie ma na niego wpływu np. pot. Podjąłeś już decyzję?

Kup hybrydowy smartwatch dla kobiet online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klietna i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.