Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Zegarki M-Watch

M-Watch by Mondaine zegarki

M-Watch to marka Mondaine. Nazwa opiera się na rewolucyjnym zegarku Mondaine z 1983 roku. Wówczas był to pierwszy naprawialny, szwajcarski zegarek kwarcowy, co czyniło go wyjątkowo trwałym. Obecnie M-Watch oferuje certyfikat jakości Swiss Made w przystępnej cenie wejścia. Połączenie wysokiej jakości produkcji i konkurencyjnych cen dowodzi filozofii M-Watch, "Swiss Made For Everyone".

56 zegarki

Produkowany zrównoważenie

Matka firma Mondaine, w pełni neutralna pod względem emisji CO2 od 2019 roku, przykłada dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. Dobrym przykładem jest inicjatywa reforestacji Trees For All, gdzie sadzi się drzewa, aby zrównoważyć nieuchronne emisje CO2. Noszenie zegarka M-Watch przyczynia się więc do bardziej ekologicznego społeczeństwa. Wszystkie zegarki M-Watch spełniają również światowe, uznane normy dotyczące jakości i produkcji certyfikatu Swiss Made.

M-Watch dla pań i panów

M-Watch oferuje różnorodny wybór zegarków dla pań i panów, zainspirowanych ponadczasowymi, klasycznymi wzorami i dostosowanymi do różnych stylów życia. Od eleganckich po sportowe, czy z wyrazistym, czy unikalnym wzornictwem, jedno jest pewne: modele M-Watch zawsze są modowe!