Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Paski

Paski

Paski Milanese to paski plecione ze stali nierdzewnej, zwane także paskami siatkowymi. Ze względu na małe ogniwa komfort noszenia jest wysoki - pasek idealnie dopasowuje się do nadgarstka i przyjmuje temperaturę skóry. Są one również łatwe do utrzymania w czystości. Ponadto paski milanese mają specjalne zapięcie dociskowe, dzięki czemu można je płynnie regulować i pasują na prawie każdy nadgarstek. Należy pamiętać, że te zapięcia nie są dostępne osobno.

285 paski do zegarków

Paski milanese w naszym asortymencie są w większości uniwersalne. Oznacza to, że pasują do zegarków z mocowaniem prostym. Jest to bardzo wygodne, gdyż kiedy szukasz idealnego paska, potrzebujesz tylko odpowiedniej odległości (w milimetrach) między uchwytami obudowy - szerokości paska. Po wybraniu paska o określonej szerokości możesz mieć pewność, że będzie on pasować.
Różnorodność materiału, koloru i rozmiaru zapewnia duże szanse na znalezienie odpowiedniego paska do każdego zegarka z mocowaniem prostym. Wolisz złoty lub czarny pasek milanese? Wolisz Fossil lub Skagen? Wybór nalezy do ciebie!

Sam możesz wymienić swój pasek

Wymiana paska jest bardzo prosta. Na tej stronie przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku. Nim się zorientujesz już będziesz mieć nowy pasek na ręce.

Kup pasek milanese online na Mastersintime.pl

Na Mastersintime.pl znajdziesz wyłącznie 100% oryginalne markowe paski. Nie tylko najnowsze modele, ale też starsze. Tak szeroki wybór zapewnia, że jest ogromna szansa, że znajdziesz idealny pasek pasujący do Twojego zegarka.