Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Touchscreen smartwatches for women

W dzisiejszych czasach smartwatch jest niezbędną częścią damskich kolekcji. Podczas gdy wcześniej smartwatch mógł być uważany za gruby i duży zegarek, obecnie jest inaczej. Cieńsza konstrukcja, mniejszy ekran i mniejsza średnica zapewniają, że smartwatch może być również noszony przez kobietę. Również smartwatch z ekranem dotykowym.
Smartwatch z ekranem dotykowym dla kobiet to coś więcej niż zegarek. Oprócz czasu możesz również sprawdzić przychodzące wiadomości, liczbę spalonych kalorii i przebytą odległość. W niektórych przypadkach możesz nawet dopasować tarczę do swojego stroju. Więc to nie tylko mini-komputer na Twoim nadgarstku, ale jednocześnie prawdziwa biżuteria.

35 zegarki

Smartwatche z ekranem dotykowym w wielu wariantach

Szukasz damskiego smartwatcha z ekranem dotykowym? Możesz wybierać spośród wielu wariantów. Na przykład możesz wybrać smartwatch z metalowym paskiem marki Fossil. A może wolisz model z silikonowym paskiem marki Michael Kors? Czy szukasz efektownego złotego modelu, czy wolisz ponadczasowe srebro? Idealny damski smartwatch można znaleźć dla każdej preferencji.

Kup damski smartwatch z ekranem dotykowym na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Nasi pracownicy Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.