Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Diesel zegarki

Diesel Meskie zegarki

Diesel był pierwotnie włoską marką dżinsową i znany jest z własnego stylu. Znajduje to również odzwierciedlenie w zegarkach Diesel dla mężczyzn, z których każdy ma swój niepowtarzalny charakter. Nie są duże, ale świetne! Na przykład ogromna większość kolekcji zegarków Diesel dla mężczyzn ma tarczę o średnicy 45 milimetrów lub więcej. Podczas gdy średnia średnica męskiego zegarka wynosi 40 do 45 milimetrów. Ponadto zegarki są wykonane głównie z wytrzymałych i luksusowych materiałów, takich jak guma, skóra i stal. Typowe materiały, które mogą przyjąć każde uderzenie.

41 zegarki

Różne modele zegarków Diesel

Diesel ma w swojej kolekcji kilka różnych modeli zegarków. Jeśli planujesz nosić zegarek głównie w środowisku biznesowym, wybierz mniejszy rozmiar z mniej rzucającym się w oczy designem. Seria MS9 jest do tego bardzo odpowiednia. Jeśli nosisz zegarek męski głównie w wolnym czasie, przyjrzyj się modelom XL w bardziej wyrazistych wzorach, takim jak Mega Chief lub Little Daddy.
Oprócz zegarków analogowych i cyfrowych, Diesel oferuje również smartwatche dla mężczyzn. Ten typ zegarka jest idealny, jeśli szukasz zegarka, który nie tylko wskazuje czas, ale może również śledzić Twoją aktywność. Te zegarki są nadal całkowicie w stylu Diesel, trudno w pierwszej chwili zauważyć, że są one pełne gadżetów technicznych.

Kup zegarek Diesel na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie najważniejsza jest obsługa i wiedza ekspercka. Potrzebujesz porady? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.