Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Diesel zegarki

Diesel Meskie zegarki

Diesel był pierwotnie włoską marką dżinsową i znany jest z własnego stylu. Znajduje to również odzwierciedlenie w zegarkach Diesel dla mężczyzn, z których każdy ma swój niepowtarzalny charakter. Nie są duże, ale świetne! Na przykład ogromna większość kolekcji zegarków Diesel dla mężczyzn ma tarczę o średnicy 45 milimetrów lub więcej. Podczas gdy średnia średnica męskiego zegarka wynosi 40 do 45 milimetrów. Ponadto zegarki są wykonane głównie z wytrzymałych i luksusowych materiałów, takich jak guma, skóra i stal. Typowe materiały, które mogą przyjąć każde uderzenie.

36 zegarki

Różne modele zegarków Diesel

Diesel ma w swojej kolekcji kilka różnych modeli zegarków. Jeśli planujesz nosić zegarek głównie w środowisku biznesowym, wybierz mniejszy rozmiar z mniej rzucającym się w oczy designem. Seria MS9 jest do tego bardzo odpowiednia. Jeśli nosisz zegarek męski głównie w wolnym czasie, przyjrzyj się modelom XL w bardziej wyrazistych wzorach, takim jak Mega Chief lub Little Daddy.
Oprócz zegarków analogowych i cyfrowych, Diesel oferuje również smartwatche dla mężczyzn. Ten typ zegarka jest idealny, jeśli szukasz zegarka, który nie tylko wskazuje czas, ale może również śledzić Twoją aktywność. Te zegarki są nadal całkowicie w stylu Diesel, trudno w pierwszej chwili zauważyć, że są one pełne gadżetów technicznych.

Kup zegarek Diesel na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie najważniejsza jest obsługa i wiedza ekspercka. Potrzebujesz porady? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.