Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Diesel zegarki

Diesel Meskie zegarki

Diesel to pierwotnie włoska marka dżinsowa znana ze swojego wyjątkowego stylu. Znajduje to odzwierciedlenie również w męskich zegarkach Diesel, z których każdy ma swój niepowtarzalny charakter. Są nie tylko duże, ale większe niż życie! Odważ się być inny, dzięki specjalnym projektom. Ponadto męskie zegarki Diesel są wykonane głównie z wytrzymałych i luksusowych materiałów, takich jak guma, skóra i stal; Materiały, które wytrzymają każde uderzenie.

20 zegarki

Różne modele męskich zegarków Diesel 

Diesel ma w swojej kolekcji różne modele męskich zegarków. Jeśli planujesz nosić zegarek głównie w środowisku biznesowym, wybierz mniejszy rozmiar z mniej wyrazistym designem. W takim przypadku najlepiej sprawdzi się seria Cliffhanger.
Jeśli nosisz zegarek głównie w wolnym czasie, prawdopodobnie może on być nieco mocniejszy i bardziej rzucający się w oczy. W takim przypadku przyjrzyj się modelom XL o bardziej wyrazistym designie, takim jak Mega Chief lub D.V.A.
Oprócz zegarków analogowych, Diesel posiada w swojej kolekcji również zegarki cyfrowe dla mężczyzn. Ten typ zegarka jest idealny, jeśli szukasz nie tylko zegarka, który wskazuje czas, ale dodatkowo zawiera inne przydatne funkcje. Wszystko całkowicie w stylu marki Diesel!

Kup zegarek Diesel na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie najważniejsza jest obsługa i wiedza ekspercka. Potrzebujesz porady? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.