Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Bruno Söhnle zegarki

Zegarki Bruno Söhnle to idealne wejście w świat zegarmistrzostwa Glashütte. Eleganckie, ponadczasowe projekty sprawiają, że zegarek Bruno Söhnle jest doskonałym przykładem stylistycznej pewności: łączenia indywidualności, osobowości i fascynującej różnorodności czasu. Zegarki te, napędzane precyzyjnymi szwajcarskimi mechanizmami zmodyfikowanymi według specyfikacji Bruno Söhle i składanymi ręcznie w Niemczech, oferują najwyższą jakość za przystępną cenę.

Popularne wyszukiwane hasła: men en women.

17 zegarki

Gdzie powstają zegarki Bruno Söhnle?

Wszystkie zegarki Bruno Söhnle są składane ręcznie w atelier marki w Glashütte w Niemczech. Marka ta to rodzina Söhnle i firma zarządzana przez właścicieli, która prowadzi politykę korzystania z krótkich ścieżek decyzyjnych i uważa siebie, wraz ze swoimi pracownikami i globalnymi partnerami, za jedną wielką rodzinę.

Historia zegarków Bruno Söhnle

W wieku zaledwie 17 lat Bruno Söhnle rozpoczął pracę w należącej do jego brata fabryce zegarków, która mieściła się w Swabian Wurmberg. Zajmuje się tam promocją i sprzedażą kilku znanych marek, takich jak Mühle, Nautische Instrumente Glashütte.

W prezencie dla siebie na 60-te urodziny Bruno Söhnle zakłada własną markę zegarków w Saxon Glashütte. Początki firmy zegarmistrzowskiej Bruno Söhnle, którą znamy dzisiaj.