Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Women's quartz watches

Quartz watches for women

Damski zegarek kwarcowy to zegarek zasilany energią elektryczną. W większości przypadków jest to prąd z baterii. Istnieją jednak również zegarki kwarcowe, które ładują się same. Może to być poprzez ruch, taki jak zegarki Seiko Kinetic lub energię słoneczną, zegarki Solar.
Zegarek kwarcowy znany jest z kryształu kwarcu, który stanowi serce tego typu zegarka. Ten kryształ zawsze wibruje z tą samą częstotliwością i dlatego jest bardzo stabilny. Wibracje te wysyłają sygnał do mechanizmu czasu, dzięki czemu można go wyświetlić. Wszystko to zapewnia, że kwarcowy zegarek dla kobiet jest bardzo precyzyjny. Inne zalety to to, że kwarcowe modele nie muszą być nakręcane, a bateria wystarcza na około 1,5 do 2 lat.

2901 zegarki

Zegarek, który spełnia Twoje potrzeby

Damskie zegarki kwarcowe są dostępne w różnych kolorach, materiałach i różnych markek. Szukasz klasycznego modelu, czy raczej sportowego? Wolisz złoty zegarek, czy srebrny? Wolisz skórzany pasek do zegarka lub zegarek kwarcowy z metalowym? Od Seiko po Swatch i od Danish Design po Ice-Watch, asortyment zegarków kwarcowych jest szeroki, a szansa, że znajdziesz model idealnie odpowiadający Twoim potrzebą jest bardzo duża.

Kup kwarcowy zegarek na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie najważniejsza jest obsługa i wiedza ekspercka. Potrzebujesz porady? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.