Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
watch loops

Szlufki

Szlufka ma przytrzymywać koniec paska zegarka w miejscu i zapobiegać jego odstawaniu. Na Mastersintime.pl znajdziesz szlufki w różnych rozmiarach, od 8 milimetrów do 31 milimetrów. Możesz również wybierać spośród różnych kolorów i materiałów. Upewnij się, że szlufka jest zawsze o 1 rozmiar większa niż szerokość paska zegarka, aby dobrze pasowała. Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami. W wielu przypadkach wystarczy przesłać zdjęcie aktualnego paska do zegarka.

13 produktuów

Kup szlufki do paska online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.