Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki sportowe

Baner zegarków sportowych

Wszystkie sportowe zegarki

520 zegarki

Porównanie zegarków sportowych

Oczywiście różnią się one ogromnie w zależności od osoby i sportu pod względem potrzebnych funkcji. Na przykład w niektórych przypadkach ważny może być GPS, a w innych zegarek sportowy z czujnikiem tętna.
 Dzięki naszym filtrom możesz łatwo wyszukiwać według marki, materiału, funkcji i koloru oraz porównywać ze sobą zegarki sportowe. 

Każda marka zegarków sportowych znana jest z własnych cech i funkcjonalności. Na przykład, Garmin ma wieloletnie doświadczenie ze sprzętem GPS, a zaleta np. solarnych sportowych zegarków Tissot T-Touch solar polega na tym, że działają długo bez konieczności ładowania. Nurkowe zegarki Citizen Promaster's są przeznaczone dla doświadczonych nurków głębinowych.

 

Luksusowe zegarki sportowe 

Podobnie jak w przypadku „zwykłych” zegarków, zegarek sportowy można uczynić tak luksusowym, jak tylko zechcesz. Za niewielką kwotę masz już tracker aktywności z podstawowymi funkcjami sportowymi. Ale jeśli zależy Ci na bardzo rozbudowanych funkcjonalnościach i zegarku wykonanym z najlepszych materiałów, również jest w czym wybierać.
Skorzystaj z naszych filtrów, aby wybrać przedział cenowy, który Cię interesuje.

Kup zegarek sportowy online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój telefon lub mail.