Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Citizen zegarki

Citizen Promaster zegarki

Wyrafinowana technologia zapewniająca niezawodność, precyzję i zaufanie dla poszukiwacza przygód w powietrzu, jak i na morzu. Promaster to wysokiej klasy, niezwykle trwały zegarek sportowy Citizen, w którym spotykają się najnowocześniejsze technologie z zakresu zarządzania czasem i unikalne funkcje wzbogacone stylowym wzornictwem, Precyzja i niezawodność to cechy wszystkich modeli zegarków Promaster.

44 zegarki

Buy your Luminox watch easily online at Mastersintime.pl

Mastersintime.pl is the online specialist in brand watches, where service and expertise are paramount. Need advice? Our customer service representatives are waiting for your call or email.

Promaster: dla każdego

Citizen Promaster jest dostępny w różnych rozmiarach, od 33 mm do 49 mm średnicy. Tak więc na każdą rękę znajdzie się odpowiedni model Promaster. Kolejną zaletą jest wytrzymałość. Zegarki te są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co znacznie wydłuża ich żywotność. Linia Promaster to prawdziwa perła w marce Citizen. Badaj każdą błękitną głębię dzięki temu wysokiej jakości zegarkowi nurkowemu. Możesz wybrać model Promaster Land, Sea lub Sky; wszystkie trzy mają bardzo wyraźną czytelność i działają niezwykle dokładnie.