Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Citizen zegarki

Citizen Promaster zegarki

Wyrafinowana technologia zapewniająca niezawodność, precyzję i zaufanie dla poszukiwacza przygód w powietrzu, jak i na morzu. Promaster to wysokiej klasy, niezwykle trwały zegarek sportowy Citizen, w którym spotykają się najnowocześniejsze technologie z zakresu zarządzania czasem i unikalne funkcje wzbogacone stylowym wzornictwem, Precyzja i niezawodność to cechy wszystkich modeli zegarków Promaster.

63 zegarki

Mastersintime.pl to oficjalny diler zegarków Citizen

Mastersintime.pl jest oficjalnym dilerem zegarków marki Citizen, Oznacza to, że Mastersintime.pl sprzedaje wyłącznie oryginalne zegarki Citizen, z pełną gwarancją marki. Wszystkie zegarki Citizen na stronie Mastersintime.pl są dostępne od ręki. Zamówiony zegek wyślemy w dzień roboczy.