Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki outdoorowe

outdoor watches banner

Czy jesteś miłośnikiem spędzania czasu na świeżym powietrzu i lubisz mierzyć swoje działania w każdych (nie)możliwych okolicznościach? Po obejrzeniu naszej kolekcji zegarek outdoorowy prawdopodobnie znajduje się wysoko na Twojej liście życzeń. Zegarek outdoorowy może mieć wiele funkcji, w tym kompas, GPS, wysokościomierz i barometr. W ten sposób nie tylko wiesz, jak wysoko się znajdujesz, ale także gubienie się należy do przeszłości. Za pomocą kompasu i trackera GPS możesz określić swoją pozycję tak dokładnie, że zawsze wiesz, gdzie jesteś. Wreszcie, zegarki outdoorowe są często wodoodporne, co oznacza, że nieoczekiwana kąpiel lub ulewa nie stanowią żadnego problemu. Dzięki temu możesz w pełni cieszyć się swoimi przygodami.

77 zegarki

Zegarek outdoorowy dla prawdziwych miłośników sportu 

W naszej kolekcji zegarków outdoorowych znajdziesz modele takie jak Casio, Garmin i G-Shock. Zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet istnieją mocne, ale także funkcjonalne, wysokiej jakości zegarki. Pamiętaj, że ich funkcje mogą się różnić w zależności od marki lub modelu. Dlatego z dużym wyprzedzeniem zastanów się, które funkcje są dla Ciebie ważne, aby wybrać odpowiedni zegarek outdoorowy. Jeśli nie wiesz co robić, zawsze możesz się z nami skontaktować. Chętnie Ci pomożemy.

Kup zegarek outdoorowy online ana Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.