Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
T-Touch

Tissot T Touch zegarki

Tissot wprowadził linię zegarków T-Touch w 1999 roku. Inspiracją dla pierwszych edycji były zegarki pilotów, których wygląd przypominał deskę rozdzielczą w kokpicie ze wskaźnikami, wyświetlaczami i kompasem. Ważną cechą zegarka T-Touch jest nadal łączenie funkcjonalności analogowej i cyfrowej oraz oczywiście aktywacja po prostu poprzez dotknięcie (szafirowego) szkiełka. Dlatego też T-Touch jest uważany za pierwszy smartwatch hybrydowy.

5 zegarki

Zegarki z technologią T-Touch

Zegarki T-Touch z technologią ekranu dotykowego to zaawansowane zegarki sportowe z różnymi funkcjami, takimi jak kompas, barometr, wysokościomierz i termometr. Najnowsze modele z serii T-Touch mają ponad 25 funkcji! Mają własny system operacyjny i łączą się ze smartwatchem poprzez Bluetooth.

Zegarek solarny Tissot T-Touch

Żywotność baterii T-Touch Connect Solar jest praktycznie nieograniczona, gdy zegarek jest w trybie offline, w przeciwieństwie do większości smartwatchy z możliwością połączenia, które trzeba ładować bardzo często. Wszystkie części elektroniczne T-Touch są energooszczędne, a zegarek wyposażony jest w najlepsze ogniwa fotowoltaiczne. 

Kup zegarek Tissot T-Touch online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest internetowym specjalistą od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój mail lub telefon.