Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
T-Touch

Tissot T Touch zegarki

Tissot wprowadził linię zegarków T-Touch w 1999 roku. Inspiracją dla pierwszych edycji były zegarki pilotów, których wygląd przypominał deskę rozdzielczą w kokpicie ze wskaźnikami, wyświetlaczami i kompasem. Ważną cechą zegarka T-Touch jest nadal łączenie funkcjonalności analogowej i cyfrowej oraz oczywiście aktywacja po prostu poprzez dotknięcie (szafirowego) szkiełka. Dlatego też T-Touch jest uważany za pierwszy smartwatch hybrydowy.

10 zegarki

Zegarki z technologią T-Touch

Zegarki T-Touch z technologią ekranu dotykowego to zaawansowane zegarki sportowe z różnymi funkcjami, takimi jak kompas, barometr, wysokościomierz i termometr. Najnowsze modele z serii T-Touch mają ponad 25 funkcji! Mają własny system operacyjny i łączą się ze smartwatchem poprzez Bluetooth.

Zegarek solarny Tissot T-Touch

Żywotność baterii T-Touch Connect Solar jest praktycznie nieograniczona, gdy zegarek jest w trybie offline, w przeciwieństwie do większości smartwatchy z możliwością połączenia, które trzeba ładować bardzo często. Wszystkie części elektroniczne T-Touch są energooszczędne, a zegarek wyposażony jest w najlepsze ogniwa fotowoltaiczne. 

Kup zegarek Tissot T-Touch online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest internetowym specjalistą od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój mail lub telefon.