Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Runners' watches

Utrzymywanie formy staje się znacznie przyjemniejsze, gdy możesz śledzić swoje cele! Zegarek do biegania pomoże Ci w tym w najlepszy możliwy sposób. Mamy zegarki do biegania, które zmierzą czas treningu, Twoją prędkość oraz tętno. To, który zegarek do biegania najbardziej Ci odpowiada, zależy głównie od Twoich potrzeb. Biegasz tylko dla przyjemności? Wtedy zwykle wystarczy zegarek, który będzie mierzyć Twoje czasy i prędkość. A może jesteś typem biegacza, który żyje dla sportu? W takim razie przyjrzyj się najbardziej zaawansowanym zegarkom do biegania firmy Garmin. Mogą nawet mierzyć rytm snu i pomóc Ci stworzyć własny, spersonalizowany harmonogram treningów.

20 zegarki

Zegarki do biegania w różnych kształtach i rozmiarach

Zegarki do biegania są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Prosty zegarek zawierający tylko stoper i licznik okrążeń już może Ci pomóc osiągnąć Twoje cele sportowe. Jednak zegarek do biegania to zazwyczaj zegarek cyfrowy lub smartwatch z różnymi przydatnymi funkcjami, takimi jak tracker GPS lub krokomierz. Często można je podłączyć do smartfona, aby śledzić swoje wyniki. Bardzo ważny jest również wybór odpowiedniego materiału. Podczas biegania prawdopodobnie będziesz się mocno pocić, więc wybierz materiał odporny na pot.

Dwie najważniejsze cechy

W bieganiu, oczywiście, chodzi o to, żeby się być sprawnym. Dlatego większość zaawansowanych zegarków do biegania firm Garmin i G-Shock G-Squad ma wbudowane czujniki kalorii. W ten sposób zobaczysz, ile energii zużywasz i czy jesteś na dobrej drodze, aby stać się jeszcze bardziej fit! Poza tym zawsze szybciej osiągniesz swoje cele, słuchając ulubionej muzyki. Czy nie byłoby wspaniale przesyłać ulubioną trasę bezpośrednio z zegarka do biegania? Na przykład seria Vivomove od Garmina daje Ci ten luksus.

Kup zegarek do biegania online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.