Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Casio zegarki

Casio Pro Trek zegarki

Czy jesteś prawdziwym wędrowcem, entuzjastą outdooru lub lubisz sporty takie jak wspinaczka i narciarstwo? A czy funkcje takie jak termometr, barometr, wysokościomierz lub cyfrowy kompas przyspieszają Twoje bicie serca? W takim razie zegarek Casio Pro Trek będzie od teraz Twoim idealnym kumplem. Dzięki niemu masz w swoim posiadaniu super niezawodny zegarek, który jest nie tylko wyjątkowo wytrzymały i może znieść niemal każde uderzenie, ale także może wytrzymać wyższe temperatury i (dużo) wody. Ideał!

7 zegarki

Zakup zegarka Casio Pro Trek

Zegarki Casio Pro Trek są wielofunkcyjne i działają na energię słoneczną. Ponadto są wyposażone w technologię „Triple Sensor”, która łączy energię słoneczną z technologią radiową. Dzięki trzem czujnikom czynniki takie jak ciśnienie powietrza, kierunek i temperatura są zawsze dokładnie wskazywane, a ich zmiany są rejestrowane. To właśnie sprawia, że Casio Pro Trek jest tak niesamowicie dokładny. Godzinę można również doskonale odczytać pomimo wielu funkcji dzięki dobrze oświetlonemu i czytelnemu wyświetlaczowi, nawet w ciemności. Niezależnie od tego, czy wolisz zielony, czarny czy szary zegarek Casio Pro Trek, z paskiem stalowym lub NATO, z Bluetooth lub bez - każde życzenie zostało uwzględnione. Który model zabieresz na następną przygodę?

Kup zegarek Casio Pro Trek online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.