Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Lotus watches men

Wybierając męski zegarek Lotus to, jak to mówią, wybierasz nie tylko zegarek. Zegarek Lotus to coś więcej. Jest to „czasomierz, którego wyjątkowa i charakterystyczna osobowość wynika z innowacyjnej technologii oraz jakości zastosowanych i użytych do produkcji materiałów”. Takie rozumowanie gwarantuje, że każdy zegarek męski Lotus jest unikalnym przykładem. Niezależnie od tego, czy wolisz model ze stalowym lub skórzanym paskiem, białą lub czarną tarczą, chronograf czy smartwatch - możesz być pewien, że ten model jest idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby.

47 zegarki

Smartwatche Lotus

Oprócz tradycyjnych modeli, Lotus ma również w swojej kolekcji Smartwatche dla mężczyzn. Mogą nie tylko śledzić liczbę wykonanych kroków, ale także monitorować Twój sen i zgłaszać, kiedy nie ruszałeś się zbyt długo. Ponieważ możesz wybierać spośród modeli ze skórzanym lub metalowym paskiem, możesz nawet idealnie dopasować go do swojego (sportowego) stroju.

Kup męski zegarek Lotus Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Nasz Dział Obsługi Klienta czeka na Twój telefon lub mail.