Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Niebieskie zegarki

Niebieskie zegarki

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór zegarków damskich, męskich i dla dzieci z niebieskim paskiem, kopertą i tarczą. Niebieski zegarek to stylowy dodatek do kolekcji zegarków. Jest tak wiele różnych odcieni niebieskiego. Od pastelowych błękitów po elegancki królewski niebieski. Duży wybór! Możesz również rzucić okiem na nasze turkusowe zegarki.

777 zegarki

Kolor niebieski

Niebieski to świeży kolor związany z niebem i wodą. Jest to również kolor, który jest często używany w profesjonalnych strojach i mundurach. Pomyśl na przykład o policji i marynarce wojennej. Często kombinezony są również w kolorze niebieskim. Niebieski jest również postrzegany jako królewski kolor i jest nazwą koloru porcelany z miasta Delft; Delft niebieski.

Najbardziej znany odcień niebieskiego: dżinsowy!

Najbardziej znanym kolorem niebieskim, który można zobaczyć wszędzie na ulicach, jest denim, zwany także dżinsowym niebieski.
Nic dziwnego, że wiele marek zegarków ma zegarki z paskami z dżinsu, np. Guess. Marka, która nie jest całkowicie przypadkowa dla pochodzenia dżinsów. Dlatego możesz nosić niebieski zegarek z dżinsami.

Marki i niebieskie zegarki

Marki z wieloma niebieskimi zegarkami w kolekcji to np. Ice-Watch, która oferuje zarówno jaskrawo-niebieskie, jak i błękitne plastikowe i silikonowe zegarki. Tommy Hilfiger korzysta z wielu inspiracji morskich, dlatego granatowy jest bardzo często spotykany w ich kolekcji. Ale także bardziej luksusowa marka, taka jak Meistersinger, często używa koloru niebieskiego w pięknych tarczach swoich zegarków.
Na tej stronie możesz obejrzeć wszystkie niebieskie zegarki z naszej oferty. Możesz sortować według ceny, ale także szukać swojej ulubionej marki.

Kup niebieski zegarek online; z szybką wysyłką

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.