Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Scandinavische Horloges

Kiedy spojrzysz na naszą kolekcję zegarków skandynawskich, od razu przychodzi na myśl jedno słowo - minimalizm. Cienka koperta zegarka, brak cyfr do odczytania godziny i prosta tarcza to znaki, po których można rozpoznać skandynawskie zegarki. Ten typ zegarka jest więc idealny, gdy kochasz piękno prostoty. Niekoniecznie chodzi o to, co jest wewnątrz zegarka, ale o jego zewnętrzną stronę: skandynawski design. Zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn mamy w naszej kolekcji kilka skandynawskich marek, w tym Danish Design, Skagen i Jacob Jensen. Jeden piękniejszy od drugiego.

271 zegarki

Obszerna kolekcja zegarków skandynawskich

Jeśli zdecydujesz się dodać zegarek skandynawski do swojej kolekcji zegarków, możesz wybierać między innymi spośród modeli z prostokątną lub okrągłą tarczą. Niezależnie od tego, który wariant wybierzesz, typowe dla skandynawskiego zegarka jest i pozostaje to, że jest mały i minimalistyczny. Kolor może się oczywiście różnić. W naszej kolekcji mamy warianty w kolorze czarnym, srebrnym i złotym, ale także niebieskie lub zielone. Czy jako kobieta jesteś prawdziwą miłośniczką biżuterii? Wykończ swój skandynawski zegarek dopasowaną minimalistyczną bransoletą. Pięknie komponuje się z każdym strojem!

Kup skandynawski zegarek online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.