Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Scandinavische Horloges

Kiedy spojrzysz na naszą kolekcję zegarków skandynawskich, od razu przychodzi na myśl jedno słowo - minimalizm. Cienka koperta zegarka, brak cyfr do odczytania godziny i prosta tarcza to znaki, po których można rozpoznać skandynawskie zegarki. Ten typ zegarka jest więc idealny, gdy kochasz piękno prostoty. Niekoniecznie chodzi o to, co jest wewnątrz zegarka, ale o jego zewnętrzną stronę: skandynawski design. Zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn mamy w naszej kolekcji kilka skandynawskich marek, w tym Danish Design, Skagen i Jacob Jensen. Jeden piękniejszy od drugiego.

296 zegarki

Obszerna kolekcja zegarków skandynawskich

Jeśli zdecydujesz się dodać zegarek skandynawski do swojej kolekcji zegarków, możesz wybierać między innymi spośród modeli z prostokątną lub okrągłą tarczą. Niezależnie od tego, który wariant wybierzesz, typowe dla skandynawskiego zegarka jest i pozostaje to, że jest mały i minimalistyczny. Kolor może się oczywiście różnić. W naszej kolekcji mamy warianty w kolorze czarnym, srebrnym i złotym, ale także niebieskie lub zielone. Czy jako kobieta jesteś prawdziwą miłośniczką biżuterii? Wykończ swój skandynawski zegarek dopasowaną minimalistyczną bransoletą. Pięknie komponuje się z każdym strojem!

Kup skandynawski zegarek online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.