Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Smartwatch dotykowy

Smartwatch Ekran dotykowy zegarki

Smartwatch, który łączy Cię ze smartfonem przez bluetooth - tak w skrócie można zdefiniować  smartwatch. Błyskawicznie zorientujesz się, że smartwatchem możesz znacznie więcej niż tylko pokazać Ci czas. Za pomocą ekranu dotykowego możesz łatwo przeglądać wiadomości, odbierać połączenia przychodzące lub przełączać się między różnymi funkcjami. Idealny, gdy nie chcesz cały czas wyjmować telefonu z kieszeni.

40 zegarki

Szeroki asortyment smartwatchy z ekranem dotykowym

Istnieją różne rodzaje smartwatchów z ekranem dotykowym, w tym najbardziej znany - smartwatch, który możesz uważać za rozszerzenie swojego telefonu. Dzięki niemu możesz łatwo czytać wiadomości lub odbierać połączenia przychodzące. Ale pomyślano także o modelach sportowych. Innym rodzajem smartwatcha z ekranem dotykowym jest zegarek sportowy, za pomocą którego bez trudu możesz śledzić swoje wyniki. Dotykowy ekran umożliwia szybkie sprawdzenie tętna czy liczby przejechanych kilometrów. Wreszcie istnieją też smartwatche hybrydowe - wyglądające jak "normalny'' zegarek ze względu na analogową tarczę, ale potajemnie mające wszelkiego rodzaju inteligentne funkcje. Idealne, gdy potrzebujesz dodatkowej funkcjonalności, ale także chcesz mieć zegarek do pracy w biurze. Który model odpowiada Twoim potrzebom?
Szukasz smartwatcha z ekranem dotykowym? Możesz wybierać spośród takich marek, jak Fossil, Armani, Michael Kors i Garmin na Mastersintime.pl. Masz ochotę na smartwatch ze skórzanym czy złotym paskiem? A może wolisz bardziej skupić się na funkcjach, takich jak tracker pływania, kompas lub prędkościomierz? Niezależnie od preferencji, wybór jest ogromny.

Kup smartwatch z ekranem dotykowym online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi KLienta czekają na Twój telefon lub e-mail.