Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Zielone zegarki

Zielone zegarki

Zielone zegarki mają świeży, spokojny wygląd. Ale ciemnozielony jest również bardzo praktyczny, szczególnie w przypadku zegarków wojskowych lub outdoorowych. Wybór jest duży, od delikatnych pasteli po jadeitową zieleń. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę zielonych zegarków dla kobiet i mężczyzn z zielonym paskiem, kopertą lub tarczą.

324 zegarki

Kolor zielony

Kolor zielony najczęściej kojarzy się z naturą, zdrowiem, młodością, wiosną, nadzieją i spokojem. W krajach islamskich kolor zielony jest powszechnie używany w banderze, ponieważ był to kolor sztandaru proroka Mahometa.

Ale zieleń kojarzy się także z mundurami wojskowymi i kamuflażem, ponieważ w przyrodzie wiele roślin i zwierząt, które się w nich ukrywają, jest zielone. Nic dziwnego, że khaki lub  zielone zegarki z nadrukiem moro często można znaleźć w kolekcji marek z zegarkami zewnętrznymi i zegarkami wojskowymi, takimi jak Victorinox Swiss Army and G-Shock.

Zielone zegarki w naszej kolekcji

Oferujemy szeroki wybór zielonych zegarków w naszym sklepie internetowym. Od modnych silikonowych zegarków, od zegarków Swatch, po wytrzymałe zegarki outdoorowe (na przykład Timberland), a nawet zegarki dla dzieci

Na tej stronie możesz zobaczyć wszystkie zielone zegarki z naszego asortymentu. Możesz sortować według ceny, rozmiaru lub wyszukać ulubioną markę.

Kup zielony zegarek online; z szybką dostawą

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.