Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Zielone zegarki

Zielone zegarki

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór zegarków damskich, zegarków męskich i dla dzieci z zielonym paskiem, kopertą i tarczą. Zielony zegarek jest nie tylko stylowy, ale też często bardzo praktyczny. Zwłaszcza w przypadku zegarków wojskowych. Od miękkiej, chłodnej mięty po leśną zieleń, masz naprawdę duży wybór.

168 zegarki

Kolor zielony

Kolor zielony najczęściej kojarzy się z naturą, zdrowiem, młodością, wiosną, nadzieją i spokojem. W krajach islamskich kolor zielony jest powszechnie używany w banderze, ponieważ był to kolor sztandaru proroka Mahometa.

Ale zieleń kojarzy się także z mundurami wojskowymi i kamuflażem, ponieważ w przyrodzie wiele roślin i zwierząt, które się w nich ukrywają, jest zielone. Nic dziwnego, że khaki lub  zielone zegarki z nadrukiem moro często można znaleźć w kolekcji marek z zegarkami zewnętrznymi i zegarkami wojskowymi, takimi jak Victorinox Swiss Army and G-Shock.

Zielone zegarki w naszej kolekcji

Oferujemy szeroki wybór zielonych zegarków w naszym sklepie internetowym. Od modnych silikonowych zegarków, od zegarków Swatch, po wytrzymałe zegarki outdoorowe (na przykład Timberland), a nawet zegarki dla dzieci

Na tej stronie możesz zobaczyć wszystkie zielone zegarki z naszego asortymentu. Możesz sortować według ceny, rozmiaru lub wyszukać ulubioną markę.

Kup zielony zegarek online; z szybką dostawą

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.