Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Smartwatche hybrydowe

Jedną ze słownikowych definicji hybrydy jest „połączenie dwóch lub więcej technik, na przykład analogowej i cyfrowej lub mechanicznej i elektrycznej”. Ta definicja doskonale opisuje hybrydowy smartwatch. Hybrydowy smartwatch to tak naprawdę połączenie zegarka analogowego ze wskazówkami i smartwatchem. W przeciwieństwie do smartwatcha z wyświetlaczem lub ekranem dotykowym smartwatch hybrydowy ma zwykłą tarczę. Ze względu na tę klasyczną konstrukcję często nie widzisz wielu przydatnych funkcji ukrytych pod tarczą, w tym krokomierza, czujnika tętna i monitora snu. Możesz łatwo śledzić te dane w podłączonej aplikacji. Tarcza jest również znacznie cieńsza i mniejsza niż w zwykłym smartwatchu. Wreszcie, gdy otrzymasz wiadomość lub połączenie, zostaniesz o tym powiadomiony przez wiadomość na ekranie, wibrację lub wskaźnik. To idealnie, w czasie gdy Twój telefon znajduje się w kieszeni lub torbie.

33 zegarki

Smartwatche hybrydowe dla mężczyzn i kobiet

Istnieje kilka marek, które mają w swojej kolekcji hybrydowe smartwatche dla kobiet, jak i mężczyzn, w tym Garmin i Skagen. Fossil ma również w swojej kolekcji zegarki hybrydowe. Zaletą tego typu zegarków jest to, że ponieważ są subtelniejsze niż smartwatch z wyświetlaczem lub ekranem dotykowym, można je doskonale nosić podczas godzin pracy lub eleganckiej kolacji, a także podczas treningu. Oznacza to, że nigdy nie musisz zmieniać zegarka, żeby pasował do okazji.

Kup smartwatch hybrydowy na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.