Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Smartwatche hybrydowe

Jedną ze słownikowych definicji hybrydy jest „połączenie dwóch lub więcej technik, na przykład analogowej i cyfrowej lub mechanicznej i elektrycznej”. Ta definicja doskonale opisuje hybrydowy smartwatch. Hybrydowy smartwatch to tak naprawdę połączenie zegarka analogowego ze wskazówkami i smartwatchem. W przeciwieństwie do smartwatcha z wyświetlaczem lub ekranem dotykowym smartwatch hybrydowy ma zwykłą tarczę. Ze względu na tę klasyczną konstrukcję często nie widzisz wielu przydatnych funkcji ukrytych pod tarczą, w tym krokomierza, czujnika tętna i monitora snu. Możesz łatwo śledzić te dane w podłączonej aplikacji. Tarcza jest również znacznie cieńsza i mniejsza niż w zwykłym smartwatchu. Wreszcie, gdy otrzymasz wiadomość lub połączenie, zostaniesz o tym powiadomiony przez wiadomość na ekranie, wibrację lub wskaźnik. To idealnie, w czasie gdy Twój telefon znajduje się w kieszeni lub torbie.

15 zegarki

Smartwatche hybrydowe dla mężczyzn i kobiet

Istnieje kilka marek, które mają w swojej kolekcji hybrydowe smartwatche dla kobiet, jak i mężczyzn, w tym Garmin i Skagen. Fossil ma również w swojej kolekcji zegarki hybrydowe. Zaletą tego typu zegarków jest to, że ponieważ są subtelniejsze niż smartwatch z wyświetlaczem lub ekranem dotykowym, można je doskonale nosić podczas godzin pracy lub eleganckiej kolacji, a także podczas treningu. Oznacza to, że nigdy nie musisz zmieniać zegarka, żeby pasował do okazji.

Kup smartwatch hybrydowy na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.