Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Seiko zegarki

Seiko Solarne zegarki

Firma Seiko oddaje się swej koncepcji czystej energii, która koncentruje się na opracowaniu nowego, ekologicznego zegarka. Ważną częścią tej koncepcji są zegarki Seiko Solar. W 1977 r. firma Seiko wprowadziła swój pierwszy zegarek słoneczny. Od tego czasu koncepcja ewoluowała i udoskonaliła się. Dziś firma Seiko zaszła bardzo daleko, opracowując zegarek z ultrawydajnym ogniwem słonecznym, które działa na wszystkie rodzaje energii świetlnej (naturalnej i sztucznej). Dlatego (wymienna) bateria tego zegarka trzyma znacznie dłużej.

9 zegarki

Możesz ładować zegarek Seiko Solar pod lampą lub na słońcu. Wygodne, nie? Pamiętaj, że intensywność źródła światła ma wpływ na szybkość ładowania. Zegarek Solar naładuje się szybciej na zewnątrz niż w pomieszczeniu. Aby przyspieszyć tempo ładowania, wystarczy położyć zegarek na parapecie. Czy myślałeś już nad modelem Seiko Solar? Przejrzyj naszą kolekcję ponad 40 modeli Seiko Solar w różnych kategoriach cenowych.