Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Michael Kors zegarki

Michael Kors watches gold

Najczęściej kupowane zegarki Michael Kors są ... złote! Bo kto nie kocha tego pięknego koloru? Złoto jest eleganckie, pasuje do wszystkich innych kolorów i dodaje Twojemu strojowi luksusowego akcentu. Kup tu zegarek Michael Kors w złotym odcieniu. Wolisz zegarek w kolorze różowego złota? Sprawdź także takie kolekcje.

16 zegarki

Materiały najwyższej jakości

Zegarki Michael Kors w kolorze złotym wykonane są z najwyższej jakości stali chirurgicznej. Stal ta jest następnie pokryta powłoką PVD. Jest to technika, w której (barwiony) metal odparowywany jest w środowisku o wysokiej próżni i osadzany na elektrycznie przewodzących materiałach, takich jak stal. Dzięki temu powłoka barwna jest bardzo naturalna i trwała.
Wszystkie zegarki Michael Kors są wodoodporne do co najmniej 5 ATM. Wybierz metalową bransoletę, jeśli chcesz wziąć prysznic podczas noszenia zegarka. Czy chcesz nadać swojemu zegarkowi inny wygląd dzięki skórzanemu paskowi? Spójrz na stronę pasków do zegarków Michael Kors aby znaleźć pasek, który będzie pasował do Twojego zegarka.

Kup złoty zegarek Michael Kors na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejszymi wartościami. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój telefon lub mail.