Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Watch blue dial

Tarcza, w połączeniu z kolorem paska i koperty, często decyduje o wyglądzie zegarka. To samo dotyczy niebieskiej tarczy. Zegarek z niebieską tarczą można łatwo łączyć z wieloma kolorami i rodzajami pasków. Na przykład niebieska tarcza w połączeniu ze srebrnym metalowym paskiem może wyglądać bardzo sportowo, podczas gdy niebieska tarcza w połączeniu ze złotym paskiem emanuje klasą. Jeszcze inny rodzaj zegarka to taki z niebieską tarczą i brązowym skórzanym paskiem. W tym przypadku zegarek jma o wiele bardziej swobodny styl. Niezależnie od tego, czy lubisz subtelny czy wyrazisty, w tym przypadku wybór paska zegarka może nadać zegarekowi z niebieską tarczą całkowicie odmienny wygląd.

1503 produktuów

Zegarki z niebieską tarczą są dostępne zarówno w wersji dla mężczyzn, jak i kobiet. Różnica w tym przypadku polega głównie na modelu. Zegarki damskie są z reguły delikatniejsze niż zegarki męskie, z pewnymi wyjątkami. Asortyment jest bardzo obszerny, z czego niektóre przykłady to Diesel, Fossil, Ice-Watch i Swatch.

Kup zegarek z niebieską tarczą na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od zegarków, gdzie najcenniejsza jest wiedza i obsługa klienta. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój mail lub telefon.