Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Watch blue dial

Tarcza, w połączeniu z kolorem paska i koperty, często decyduje o wyglądzie zegarka. To samo dotyczy niebieskiej tarczy. Zegarek z niebieską tarczą można łatwo łączyć z wieloma kolorami i rodzajami pasków. Na przykład niebieska tarcza w połączeniu ze srebrnym metalowym paskiem może wyglądać bardzo sportowo, podczas gdy niebieska tarcza w połączeniu ze złotym paskiem emanuje klasą. Jeszcze inny rodzaj zegarka to taki z niebieską tarczą i brązowym skórzanym paskiem. W tym przypadku zegarek jma o wiele bardziej swobodny styl. Niezależnie od tego, czy lubisz subtelny czy wyrazisty, w tym przypadku wybór paska zegarka może nadać zegarekowi z niebieską tarczą całkowicie odmienny wygląd.

1505 produktuów

Zegarki z niebieską tarczą są dostępne zarówno w wersji dla mężczyzn, jak i kobiet. Różnica w tym przypadku polega głównie na modelu. Zegarki damskie są z reguły delikatniejsze niż zegarki męskie, z pewnymi wyjątkami. Asortyment jest bardzo obszerny, z czego niektóre przykłady to Diesel, Fossil, Ice-Watch i Swatch.

Kup zegarek z niebieską tarczą na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od zegarków, gdzie najcenniejsza jest wiedza i obsługa klienta. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój mail lub telefon.