Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Watch blue dial

Tarcza, w połączeniu z kolorem paska i koperty, często decyduje o wyglądzie zegarka. To samo dotyczy niebieskiej tarczy. Zegarek z niebieską tarczą można łatwo łączyć z wieloma kolorami i rodzajami pasków. Na przykład niebieska tarcza w połączeniu ze srebrnym metalowym paskiem może wyglądać bardzo sportowo, podczas gdy niebieska tarcza w połączeniu ze złotym paskiem emanuje klasą. Jeszcze inny rodzaj zegarka to taki z niebieską tarczą i brązowym skórzanym paskiem. W tym przypadku zegarek jma o wiele bardziej swobodny styl. Niezależnie od tego, czy lubisz subtelny czy wyrazisty, w tym przypadku wybór paska zegarka może nadać zegarekowi z niebieską tarczą całkowicie odmienny wygląd.

1420 produktuów

Zegarki z niebieską tarczą są dostępne zarówno w wersji dla mężczyzn, jak i kobiet. Różnica w tym przypadku polega głównie na modelu. Zegarki damskie są z reguły delikatniejsze niż zegarki męskie, z pewnymi wyjątkami. Asortyment jest bardzo obszerny, z czego niektóre przykłady to Diesel, Fossil, Ice-Watch i Swatch.

Kup zegarek z niebieską tarczą na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od zegarków, gdzie najcenniejsza jest wiedza i obsługa klienta. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój mail lub telefon.