Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Victorinox Swiss Army zegarki

Victorinox Swiss Army Maverick zegarki

Zegarki Victorinox Maverick znane są z elegancji i wszechstronności. Jest to przede wszystkim zegarek dla aktywnych pań i panów. Mają one odporne na zarysowania szafirowe szkiełko, solidną kopertę ze stali chirurgicznej i wodoodporność do 10 ATM (co oznacza, że można w nich pływać).
Victorinox Maverick jest dostępny ze szwajcarskim kwarcowym lub automatycznym mechanizmem i jako chronograf. Zobacz ofertę Mastersintime.pl tutaj.

8 zegarki

Solidny zegarek dla aktywnych

Chociaż Victorinox Maverick ma wygląd zegarka do nurkowania, to jest wodoodporny do 10 ATM zamiast 20 ATM  i nie ma wkręcanej koronki. Nie zniechęcaj się tym, ponieważ jak można oczekiwać od Victorinox, jest to bardzo dobrze zbudowany zegarek z jednokierunkową ramką. To sprawia, że Maverick jest zegarkiem dla sportowców. Ze średnicą koperty 43 mm dla mężczyzn i 34 mm dla kobiet, nie jest bardzo duży, ale wygląda na solidny ze względu na stalową kopertę (i pasek).
Aby zachować prostotę tarczy, Victorinox umieścił indeksy 24-godzinnego  czasu na środkowym pierścieniu tarczy. W ten sposób tarcza pozostaje "czysta", ale nadal praktyczna w użyciu. Ponadto indeksy i wskazówki są pokryte warstwą luminescencyjną, dzięki czemu zegarek pozostaje czytelny nawet w ciemności.
Oczywiście, zegarek Victorinox Maverick jest dostępny w różnych wersjach z wyborem bransoletky ze stali, skóry lub naturalnego paska z gumy.

Kup zegarek Victorinox Maverick online; z szybką dostawą

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.