Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Kim jesteśmy?

Ludzie stojący za naszym sklepem z zegarkami online Holland Watch Group - Specjalista od zegarków


Tytuł "Specjalista od zegarków" tworzy oczekiwania ... i słusznie. Z przyjemnością przyjmujemy odpowiedzialność z tym związaną. Mamy pasję do zegarków! Ale nie tylko to, nasi pracownicy są również specjalistami we własnych dizedzinach. Wszystkie procesy w naszej organizacji skupiają się na tym, żeby zegarki otrzymują uwagę, na jaką zasługują Specyficzną cechą naszej organizacji jest spersonalizowana uwaga, niezawodność i profesjonalizm.

"Nie chcemy tylko zadowolonych klientów, chcemy entuzjastycznych ambasadorów"

Jako kierownictwo ustalamy kierunek, wytyczne i wizję firmy. Nieustannie szukamy nowych okazji, by zintensyfikować naszą wiedzę i doświadczenie. W każdej chwili, kiedy masz kontakt z naszą organizacją, powinieneś mieć jednoznaczne dobre doświadczenie - gwarantujemy to jako zarządzający.

"Znamy naszych klientów, ilekolwiek by ich nie było!"

Nasz zespół marketingu jest młody i zna się dobrze na najnowszych trendach i osiągnięciach. Aby zapewnić jak najlepszą obsługę ważne jest, żebyśmy znali wszystkie możliwości. NIe ważne jak znalazłeś naszą stronę, czy jakiego urządzenia używasz, zza kulis pomożemy Ci dokonać wyboru.
"Z przyjemnością zajmujemy się łatwością wyszukiwania i opisami zegarków, tworząc odpowiednie warunki dla zegarków i marek, które mamy na stronie. To ogromne, ale fantastyczne wyzwanie, ponieważ każda marka i każdy produkt jest inny."

"Oko do szczegółów, ponieważ każdy zegarek ma wiadomość".

Nasze super inteligentne ślicznotki zapewniają, że każdy produkt wygląda wspaniale na stronie internetowej, ale także, że specyfikacje wszystkich zegarków są poprawne.
 
Jasmin: "Praca z moją bliźniaczką Norkis dla tego samego pracodawcy to było moje marzenie. Obie uważamy, że dobre zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów".

"Ostatecznie chodzi o sposób otrzymywania produktu: szybki i sprawny".

Dobra strona to jedno, ale oczywiście chesz aby zamówiony przez Ciebie zegarek przyszedł na czas i był ładne zapakowany. Produktami, które trafiają w Twoje ręce zajmują się ci ludzie.
"Upewniamy się, że Twój zegarek jest czysty, starannie zapakowany i przekazany na czas kurierowi. Każdy zegarek, który opuszcza nasze biuro otrzymał osobistą uwagę jednego z nas."

"Jako specjaliści oferujemy najlepszą obsługę i dbamy o szybkie odpowiedzi na pytania."

Wszystkie Twoje pytania zadane przez telefon lub e-mail są przekazywane tym osobom. Wiedzą oni wszystko o śledzeniu przesyłek i zegarkach i odpowiedzą CI najpełniej jak się da. Oczywiście wszyscy w firmie pomagają im, bo nikt nie wie wszystkiego.
"Praca w obsłudze klienta w naszej organizacji jest jednym z najtrudniejszych zadań, jakie kiedykolwiek miałem. Wielkość wiedzyo logistyce i zegarachi jest ogromna, ale uznanie, jakie otrzymujemy od klientów jest tego warte."

"Ciepłe przywitanie w Bredzie"

Nasz zespół w Bredzie z przyjemnością pomoże Ci w montażu nowego paska, wymianie baterii i chętnie pokaże marki zegarków dostępne w sklepie. Od Casio aż do Maurice'a Lacroixa, mamy tu wszystko. Na dużym ekranie możesz nawet kupić wszystkie zegarki dostępne w naszej centrali w Rotterdamie.
"Najlepsze jest pomaganie klientowi w wyborze zegarka. Uwielbiamy poświęcać czas na znajdywanie idealnych zegarków dla niego lub dla niej. Dzięki naszej wiedzy możemy naprawdę pomóc naszym klientom".

"Nasz autorytet"

Nasi zegarmistrzowie są podstawą naszej firmy. Uosabiają pojęcie: "Specjalista zegarka". Chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami ze wszystkimi swoimi kolegami i z Tobą, naszym klientem. Wymiana lub regulacja mechanizmu, polerowanie zegarków i poważne naprawy często mogą być wykonywane szybko, ponieważ cała wiedza i sprzęt są dostępne na miejscu i nie zależą od dostawców zewnętrznych.
"Martijn i ja jesteśmy dumni z bycia certyfikowanymi specalistami Level 3 grupy Swatch. To się liczy!"