Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Ice-Watch zegarki

Ice-Watch Ice Solar zegarki

Jak sam Ice Watch mówi: „Ice Solar Power - słoneczny i odpowiedzialny: pierwszy krok do zmiany”. W tej nowej erze Ice Watch żegna się z tradycyjną baterią i wybiera model, który można ładować w nieskończoność - zegarki Ice Solar. Ale jak to dokładnie działa? Zegarki Ice Solar firmy Ice Watch mają tak zwodniczo prosty wygląd, że nie można oczekiwać, że pod nimi kryją się wyrafinowane techniki. Ale tam jest! W wewnętrznym pierścieniu zegarka znajdują się super cienkie ogniwa słoneczne, które mogą być ładowane zarówno przez sztuczne, jak i naturalne źródła światła. W ten sposób Twój zegarek Ice Watch Ice Solar będzie zawsze działał. Ice Watch rozszerzył również ekologiczny aspekt na opakowanie, ponieważ każdy zegarek z tej linii Solar jest dostarczany w opakowaniu z polaru, wykonanym z przetworzonych butelek PET. W 100% przyjazny dla planety.

2 zegarki

Solarny zegarek Ice Watch Ice Solar w różnych kolorach

Solarny zegarek Ice Watch Ice Solar charakteryzują się minimalistycznymi, modnymi i kolorowymi zegarkami. W naszej kolekcji mamy nawet modele w kolorze różowym, pomarańczowym i niebieskim. Lubisz bardziej ponadczasowe modele? Jedną z opcji jest również zegarek Ice Solar w kolorze czarnym lub białym. Innymi słowy - dowód na to, że można nosić piękny i modny zegarek bez szkody dla planety!

Kup solarny zegarek Ice Watch Ice Solar online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.