Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Hamilton Field

Hamilton Khaki Field zegarki

Od 1893 r. Amerykańscy żołnierze noszą zegarki marki Hamilton. Zegarki Hamilton Khaki Field są hołdem dla tych bohaterów z minionej epoki i linią nowoczesnych szwajcarskich zegarków, które są zarówno praktyczne, jak i luksusowe.

41 zegarki

Zegarki militarne

Od 1914 roku Hamilton był oficjalnym dostawcą zegarków dla amerykańskiej armii i sił powietrznych. W czasie II wojny światowej firma zaprzestałą nawet produkcji zegarków cywilnych! Niektóre z tych modeli są legendarne i stanowią inspirację dla obecnej kolekcji Hamilton Khaki Field. Rzetelność i dokładność były zawsze najważniejsze dla personelu wojskowego i jest to jedna z rzeczy, z których znane są zegarki Hamilton.

Stylowo na powietrzu

Te szwajcarskie zegarki zostały zaprojektowane z myślą o stylowym człowieku spędzającym dużo czasu na powietrzu i łączą piękny retro wygląd z jakością produkcji i dyskretnym luksusem. Zegarki Hamilton Khaki Field są solidne, wodoodporne do co najmniej 5 ATM i wszystkie mają odporne na zarysowania szafirowe szkiełko. Zegarki są dostępne z możliwością wyboru mechanizmu kwarcowego, ręcznego lub automatycznego.
Oprócz linii Khaki Field, Hamilton produkuje także linię klasycznych i nowoczesnych zegarków typu pilot (Khaki Aviation) oraz klasyczne zegarki żeglarskie (Khaki Navy).

Kup zegarek Hamilton Khaki Field online; szybka dostawa

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru.