Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Hamilton Field
Hamilton zegarki
Od 1893 r. Amerykańscy żołnierze noszą zegarki marki Hamilton. Zegarki Hamilton Khaki Field są hołdem dla tych bohaterów z minionej epoki i linią nowoczesnych szwajcarskich zegarków, które są zarówno praktyczne, jak i luksusowe.

42 zegarki

Zegarki militarne

Od 1914 roku Hamilton był oficjalnym dostawcą zegarków dla amerykańskiej armii i sił powietrznych. W czasie II wojny światowej firma zaprzestałą nawet produkcji zegarków cywilnych! Niektóre z tych modeli są legendarne i stanowią inspirację dla obecnej kolekcji Hamilton Khaki Field. Rzetelność i dokładność były zawsze najważniejsze dla personelu wojskowego i jest to jedna z rzeczy, z których znane są zegarki Hamilton.

Stylowo na powietrzu

Te szwajcarskie zegarki zostały zaprojektowane z myślą o stylowym człowieku spędzającym dużo czasu na powietrzu i łączą piękny retro wygląd z jakością produkcji i dyskretnym luksusem. Zegarki Hamilton Khaki Field są solidne, wodoodporne do co najmniej 5 ATM i wszystkie mają odporne na zarysowania szafirowe szkiełko. Zegarki są dostępne z możliwością wyboru mechanizmu kwarcowego, ręcznego lub automatycznego.
Oprócz linii Khaki Field, Hamilton produkuje także linię klasycznych i nowoczesnych zegarków typu pilot (Khaki Aviation) oraz klasyczne zegarki żeglarskie (Khaki Navy).

Kup zegarek Hamilton Khaki Field online; szybka dostawa

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru.