Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Garmin Epix

Garmin Fenix zegarki

Garmin Fenix to najbardziej sportowa linia zegarków w kolekcji Garmin i doskonale nadaje się do wspierania Twojego aktywnego stylu życia. Inteligentne i wygodne zegarki sportowe zawierają monitor pracy serca, a także mogą dokładnie mierzyć Twoją wydajność, umożliwiając śledzenie postępów i efektywności treningu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Fenix 5S Plus, czy Fenix 6 PRO - zegarek Garmin Fenix można nosić zawsze i wszędzie.

0 zegarki

Nie znaleziono wyników.

Serie Garmin Fenix 5 i Fenix 6

Świat sportu zaregował bardzo pozytywnie na premierę serii Fenix 5 w 2017. Jednak w międzyczasie Garmin nie trwał w bezczynności i teraz dostęna jest również seria Fenix 6. Według marki jest to pierwszy zegarek multisportowy z funkcją PacePro. Funkcja ta oblicza średnie tempo na podstawie procentu przyśpieszania i zwalniania oraz zapewnia porady dotyczące tempa w czasie rzeczywistym, aby osiągnąć ustaloną średnią. Wszystkie modele Fenix 6 oferują również funkcję Wykrywania Incydentów. Funkcja ta automatycznie wysyła ostatnią znaną lokalizację do ustalonej wcześniej osoby kontaktowej po wykryciu wypadku. Jesteś super bezpieczny!

Garmin Fenix 6 Series składa się z różnych modeli, które różnią się rozmiarem. 6S najlepiej nadaje się do wąskiego nadgarstka, a 6 i 6X do nieco szerszego nadgarstka (lub jeśli po prostu lubisz duży zegarek). Większość kolekcji dostępna jest w kolorach srebrnym, białym, czarnym i różowego złota i ma pasujący silikonowy pasek.

Kup zegarek Garmin Fenix na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka jest najważniejsza. Potrzebujesz pomocy? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.