Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Garmin Epix

Smartwatche Garmin Fenix

Przekraczaj swoje granice z Garmin Fenix; Jakikolwiek sport uprawiasz. Fenix to najbardziej sportowy smartwatch w kolekcji Garmin i doskonale nadaje się do wspierania Twojego aktywnego stylu życia. Te inteligentne i wygodne zegarki sportowe mają rozbudowane funkcje dla ponad 20 dyscyplin sportowych, a także mogą dokładnie mierzyć Twoją wydajność, dzięki czemu możesz śledzić postępy i skuteczność treningu.

5 zegarki

Najważniejsze cechy smartwatchy Garmin Fenix

Garmin Fenix ​​to pierwszy multisportowy zegarek z technologią PacePro©. Oblicza ona osobiste tempo na podstawie procentowej wartości wzniesień i zjazdów oraz zapewnia porady dotyczące tempa w czasie rzeczywistym, aby osiągnąć zadaną średnią prędkość docelową. Wszystkie smartwatche Fenix oferują również wykrywanie wypadków. Po wykryciu wypadku funkcja ta automatycznie wysyła ostatnią znaną lokalizację do ustawionej przez Ciebie osoby kontaktowej. Super bezpieczne!

Fenix to także idealny towarzysz treningów, jeśli uprawiasz wiele dyscyplin sportowych. Ma funkcje do sportów, takich jak bieganie, wioślarstwo i golf, ale także do intensywnych sportów, takich jak narciarstwo przełajowe, kolarstwo górskie, surfing na falach i wiele innych.
Zdecydowana większość kolekcji Fenix ​​jest dostępna w kolorach srebrnym, białym, czarnym i różowozłotym i ma odpowiedni silikonowy pasek.
Wewnętrzna ładowalna bateria litowa zapewnia do 11 dni pracy na baterii w trybie smartwatcha, 37 godzin w trybie GPS i do 38 dni w trybie oszczędzania baterii.

Fenix ​​Solar Edition: automatyczne ładowanie 

Chociaż standardowe modele Fenix ​​mają już wyjątkowo długą żywotność baterii, bateria słoneczna w zasadzie zapewnia jej nieograniczoną żywotność. Zwłaszcza, że możesz ustawić, z jakich funkcji i czujników chcesz korzystać.

Sapphire Edition: odporne na zarysowania szkło szafirowe chroniące wyświetlacz

Sapphire Edition Garmin Fenix ​​ma również szafirowe szkiełko, które chroni wyświetlacz przed zarysowaniami i uszkodzeniami.

Kup zegarek Garmin Fenix na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka jest najważniejsza. Potrzebujesz pomocy? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.