Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
G-Shock G-Squad

G-Shock CasiOak zegarki

Od 2020 roku seria zegarków GA-2100 jest w stałej ofercie marki G-Shock. Oparty na pierwszym w historii modelu G-Shock, ale z wyraźniejszym ośmiokątnym kształtem i opływowymi narożnikami. Fani marki czule nazywają ten zegarek „CasiOak”, ponieważ zegarek odrobinę przypomina słynny „Royal Oak” marki Audemars Piguet. Jednak rodzina GA-2100 to prawdziwy G-Shock; wytrzymały, odporny na wstrząsy i będący idealnym połączeniem systemu analogowego i cyfrowego. Rodzina została teraz poszerzona o modele z łączem Bluetooth, solarne i w całości metalowe. Dla każdego entuzjasty G-Shocka dostępny jest któryś z modeli GA-2100.

52 zegarki