Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
nagłówek zegarki marki

Emporio Armani Meskie zegarki

Wysokiej jakości męski zegarek Emporio Armani jest idealnym dodatkiem dla każdego stylowego mężczyzny. Spokojne i ponadczasowe kolory stanowią podstawę kolekcji, wykonanej głównie z metali szlachetnych i luksusowej skóry. Ze względu na minimalistyczny, ale luksusowy wygląd, zegarki te nadają się do stroju biznesowego, ale doskonale pasują do bardziej swobodnego stroju. Ponadto na każdym zegarku zobaczysz logo Armani, charakterystycznego orła. Subtelny, ale wyrazisty.

3 zegarki

Stylowe męskie zegarki

Stylowe męskie zegarki Emporio Armani są dostępne w różnych wersjach. Kolekcja obejmuje klasyczne modele oraz sportowe chronografy. Emporio Armani uruchomił również nową kolekcję smartwatchy dla mężczyzn. Ten typ zegarka łączy technikę ze znanym stylowym wyglądem.
Klasyczne, sportowe modele i smartwatche są dostępne w różnych kolorach, średnicach i materiałach. Wolisz metalowy, skórzany lub silikonowy pasek do zegarka? Czy wolisz połączyć ten pasek z czarną lub niebieską tarczą? Zegarki męskie Emporio Armani są dostępne w kolorze złotym, srebrnym i różowego złota - bez względu na to, jakiego rodzaju jesteś osobą, są szanse, że w kolekcji znajdzie się zegarek, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb.

Kup męski zegarek Emporio Armani na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od zegarków, gdzie najcenniejsza jest wiedza i obsługa klienta. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój mail lub telefon.