Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Casio zegarki

Casio Retro zegarki

W 1974 roku Casio był jedną z pierwszych marek, które wprowadziły na rynek zegarki cyfrowe. I to z sukcesem! Od czasu wprowadzenia tego typu zegarka, w którym czas można odczytać z ekranu LCD zamiast z tarczy, marka zyskała na popularności. Nic dziwnego, że marka Casio wybrała zegarki Casio Retro, aby przywrócić charakterystyczne cyfrowe projekty z lat 70-tych i 80-tych do współczesności. Z drobnym podrkęceniem powstały cztery kolekcje: Iconic, Mini, Round i Edgy.

91 zegarki

Szeroka oferta zegarków Casio Retro

Kolekcja Casio Retro obejmuje zegarki zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, w różnych stylach i kolorach. Na przykład kolekcja Iconic, która charakteryzuje się wielokątną kopertą z paskiem do zegarka Oyster. Ze względu na zróżnicowanie tarczy i wyświetlacza każdy zegarek z tej kolekcji ma inny wygląd, ale pozostaje super rozpoznawalny. Być może najbardziej wyjątkową kolekcją w linii Casio Retro jest Edgy. Ta linia charakteryzuje się czystymi kształtami i obejmuje zarówno zegarki cyfrowe, jak i analogowe. Niektóre modele mają nawet zintegrowany kalkulator. Złoty, srebrny, czarny czy różowy - który zegarek Casio Retro wybierzesz?

Kup zegarek Casio Retro online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.