Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Casio zegarki

Casio Retro zegarki

W 1974 roku Casio był jedną z pierwszych marek, które wprowadziły na rynek zegarki cyfrowe. I to z sukcesem! Od czasu wprowadzenia tego typu zegarka, w którym czas można odczytać z ekranu LCD zamiast z tarczy, marka zyskała na popularności. Nic dziwnego, że marka Casio wybrała zegarki Casio Retro, aby przywrócić charakterystyczne cyfrowe projekty z lat 70-tych i 80-tych do współczesności. Z drobnym podrkęceniem powstały cztery kolekcje: Iconic, Mini, Round i Edgy.

112 zegarki

Szeroka oferta zegarków Casio Retro

Kolekcja Casio Retro obejmuje zegarki zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, w różnych stylach i kolorach. Na przykład kolekcja Iconic, która charakteryzuje się wielokątną kopertą z paskiem do zegarka Oyster. Ze względu na zróżnicowanie tarczy i wyświetlacza każdy zegarek z tej kolekcji ma inny wygląd, ale pozostaje super rozpoznawalny. Być może najbardziej wyjątkową kolekcją w linii Casio Retro jest Edgy. Ta linia charakteryzuje się czystymi kształtami i obejmuje zarówno zegarki cyfrowe, jak i analogowe. Niektóre modele mają nawet zintegrowany kalkulator. Złoty, srebrny, czarny czy różowy - który zegarek Casio Retro wybierzesz?

Kup zegarek Casio Retro online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.