Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Opiekun Mastersintime.pl

Ciekawi Cię, jakie zegarki noszą eksperci z Mastersintime.pl? Albo jaki zegarek kupiliby dla siebie? Sprawdź naszych ulubieńców poniżej!

Miriam 
Dział kontentu/Fotografia

Casio Vintage A1000MG-9EF

„Mój ulubiony zegarek to Casio Vintage. Nie tylko dlatego, że kupisz mnóstwo zegarków za swoje pieniądze. Po prostu uwielbiam styl retro i prostotę zegarka. No i pasuje do każdego stylu ubioru i biżuterii.”

Joris 
Zegarkowy ekspert/Dział Obsługi Klienta 

Omega 52505007-PO1 Dynamic

„Dla mnie, jako miłośnika zegarków vintage i fana marki Omega, ulubieńcem jest Omega Dynamic…”

Hamilton Khaki X-Wind

Rob 

Właściciel/CEO 

Hamilton Khaki X-Wind H77922541

„Nie wiem czemu, ale naprawdę lubię zegarki, w których „dużo się dzieje”, zwłaszcza, jeśli są to szwajcarskie zegarki automatyczne z mnóstwem funkcji, takich jak mój Hamilton X-Wind. Funkcjonalny, solidny i jednocześnie atrakcyjny wizualnie.”

Michael Kors Runway MK7325

Lamjaa 

sprzedawca

Michael Kors Runway MK7280

„Uwielbiam zegarki Michaela Korsa za to, że są trwałe, eleganckie i modne. Piękny, stylowy design dla młodych i starszych.”

Balmain Classic R B4318.31.82

Brittany 

Online Marketing 

Balmain Classic R B4318.31.82

„Moim absolutnym faworytem wśród zegarków Mastersintime.pl jest bezdyskusyjnie Balmain Classic. Dwukolorowa bransoletka w połączeniu z wyjątkową tarczą z masy perłowej z rzymskimi indeksami i diamencikami to dla mnie połączenie idealne!”

G-Shock Classic Style GA-100B-7AER

Hakim

Logistyka

G-Shock Classic Style GA-100B-7AER

„W mojej pracy potrzebuję zegarka, który wytrzyma każdy cios, ale jednocześnie dobrze wygląda, gdy wychodzę z przyjaciółmi”.