Polar

Polar zegarki

„Słuchanie swojego ciała to jedno, ale zrozumienie tego, co mówi ono, to zupełnie inna sprawa” - mówi marka Polar. I ma rację! Jeśli od dawna szukasz zegarka sportowego i zgadzasz się z powyższym, zdecydowanie warto rozważyć zegarek Polar. Z zegarkiem sportowym Polar na ręce masz nie tylko niezwykle dokładny pulsometr (który jest nawet używany do badań naukowych), ale także licznik kalorii, rejestrację snu, krokomierz, śledzenie regeneracji i GPS. Dlatego zegarek Polar jest idealnym towarzyszem, jeśli chodzi o poprawę wyników sportowych, a także rozwój zdrowszego stylu życia. Może nawet wesprzeć Cię w rehabilitacji. Czy jesteś już przekonany?
0 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Powrót Filtr
 

Szeroka oferta sportowych zegarków Polar

W naszej kolekcji zegarków Polar znajdziesz kilka modeli zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet (większość modeli jest nawet unisex), w tym Polar Ignite, Unite, Grit i Vantage. Niezależnie od tego, jaki rodzaj zegarka sportowego wybierzesz, jesteśmy pewni, że będziesz nim cieszyć się przez lata. Są one nie tylko wysokiej jakości, ale także ponadczasowe w designie, dzięki czemu nigdy się nie nudzą. Dostępne są modele z czarnym lub białym silikonowym paskiem, ale wśród możliwości są również złoto i szarość. Który zegarek Polar wybierzesz?

Kup zegarek Polar online na Masters In Time

Masters In Time jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój telefon lub mail.