Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Propozycje prezentów na Dzień Matki

Osobisty prezent na Dzień Matki

Zegarek to prezent od serca na Dzień Matki, który pokaże jej jest dla Ciebie ważna. Ponieważ zegarek to nie tylko biżuteria, która ma służyć przez długi czas, ma także wartość symboliczną: jest to podziękowanie za cały czas, który poświęciła Ci Twoja mama. W końcu jest ona prawdziwą bohaterką! Zawsze znajdzie dla Ciebie czas, poda pomocną dłoń i wysłucha. Nieważne, jak bardzo jest zajęta swoją pracą i hobby. I nieważne ile masz lat, zawsze będziesz dzieckiem swojej mamusi. Dzień Matki to zatem idealny moment, aby zaskoczyć mamę pięknym zegarkiem.

Ciesz się dobrą zabawą w pasującym zegarku

Robienie ciekawych rzeczy z mamą i tworzenie wspólnych wspomnień to prawdopodobnie najlepszy pomysł na prezent na Dzień Matki! Dzień pełen wrażeń podczas wspólnych zakupów w Twoim ulubionym mieście. Wypijcie szklankę bąbelków na podwieczorek, a potem wspólnie obejrzyjcie film. A może Twoja mama jest prawdziwą miłośniczką kultury i lubi chodzić do muzeum? Mamy pasujące zegarki na wszystkie te wyjścia i dla każdej mamy. W ten sposób sprawisz, że Dzień Matki będzie dniem, którego nigdy nie zapomnisz.

Oryginalny prezent na Dzień Matki

Dzisiejsza kobieta jest często matką, żoną i spełniającą się zawodowo kobietą. Matka zawsze dzieli swój czas między dom i pracę, męża i dzieci. Tysiąc obowiązków, które sprawiają, że często ma mało czasu dla siebie. Więc poświęć jej swój czas! Podaruj swojej mamie wyjątkowy prezent, który sprawi, że zrozumie, jak jest dla Ciebie ważna. Podaruj zegarek, który odzwierciedla osobowość Twojej mamy, sprawiając, że zawsze będzie czuła się elegancko i modnie.

Mother's Day gift wrap

Odświętne opakowanie prezentowe

A jeśli w zamówieniu wskażesz, że zegarek ma być prezentem (na Dzień Matki), opakujemy go w Twoim imieniu!