{{url_string}}

Fossil Gen 5 zegarki

Piąta generacja smartwatchy Fossil wyposażona jet w innowacyjną technologię, która pomoże Ci przetrwać dzień. Chcesz wiedzieć, jaka jest pogoda bez konieczności odsłaniania okna, co jest w planach lub jaka jest najszybsza droga na spotkanie zaplanowane później tego samego dnia? Twój Fossil Smartwatch Gen 5 powie Ci wszystko. Chcesz zapłacić za kanapkę w porze lunchu bez wyjmowania portfela z torby? Użyj Google Pay. A pod koniec dnia, gdy zastanawiasz się, czy już spaliłeś te kalorie, Twój Gen 5 powie Ci, ile kroków zrobiłeś. Możesz nawet użyć Fossil Gen 5 do wieczornego treningu. Na przykład, ciekawi CIę jak wysokie było Twoje tętno podczas tego 10-kilometrowego biegu? W skrócie - smartwatch Fossil Gen 5 jest Ci po prostu niezbędny.
5 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Kolor zegarka
Czas
Łączność
Powiadomienia
GPS
Zdrowie/Fitness
Running
Swimming
Outdoor
Media
Różnorodne funkcje
Powrót Filtr
 

Fossil Gen 5 skrojony do Twojego stroju

Niezależnie od tego, czy chcesz nosić Gen 5, kiedy jesteś ubrany w garnitur, czy gdy leżysz sobie w domu na kanapie, znajdziesz Smartwatch Gen 5 na każdą okazję. A jeśli chcesz mieć pewność, możesz dopasować swój Smartwatch do wielu strojów i okazji, albo możesz również kupić do niego różne paski. Ponieważ można je łatwo zmienić samodzielnie, nie będziesz mieć z tym kłopotu. Czy dzisiaj wybierzesz zegarek Gen5 z metalowym, skórzanym czy silikonowym paskiem? Ponadto różnice w modelach - Carlyle, Julianna lub Sport - powodują, że masz nie tylko wybór w kolorze paska, ale także jego stylu. Mocny czy klasyczny, wszystko jest możliwe.

Kup Fossil Gen 5 na Masters In Time

Masters In Time to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.