Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zwrot kosztów

Zwroty kosztów są przetwarzane tak szybko, jak to możliwe, w ciągu 14 dni roboczych od momentu powiadomienia o zwrocie produktu. W przypadku, gdy nie otrzymamy produktu w ciągu 14 dni, płatność zostanie zawieszona do momentu otrzymania go lub przesłania dowodu wysyłki.

Zwroty są dokonywane za pomocą tej samej metody płatności, jakiej użył klient. Na przykład: jeśli zapłaciłeś za zamówienie za pomocą karty kredytowej, zwrócimy Ci pieniądze na Twoją kartę kredytową.
Gdy produkt zostanie zwrócony, zwrócimy koszty w ciągu 14 dni.
Prosimy o zastosowanie się do tych instrukcji przy zwracaniu produktów ze zwrotem kosztów.

Zwrot kosztów przesyłki

Jeśli Holland Watch Group B.V. popełnił błąd przy pierwotnym zamówieniu, zwrócimy Ci koszty przesyłki zwrotnej w zależności od metody wysyłki/kraju. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, aby uzyskać więcej informacji.


 

Zniszczony lub zużyty produkt

Jeśli zwracany produkt jest uszkodzony, mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Używane produkty nie kwalifikują się do zwrotu.