Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Żółte zegarki

Żółte zegarki

Szukasz zegarka z żółtym paskiem, kopertą lub tarczą? Znajdziesz je na tej stronie! Żółty zegarek jest bardzo efektowny i nie spodoba się każdemu. Ale jedno jest pewne: jest to najsłoneczniejszy wybór, jaki można podjąć w zegarku!

22 zegarki

Kolor żółty

Barwa żółta - ochra - jest jednym z najstarszych pigmentów i występuje już w prehistorycznych rysunkach jaskiniowych i grobowcach egipskich. Jest to optymistyczny, pogodny kolor, często występujący w kwiatach, roślinach i owocach. Jest to także kolor związany z bogactwem. A w kulturach buddyjskich żółty kolor szafranu jest często kolorem szat mnichów. W Chinach natomiast kolor żółty jest kolorem cesarza.

Marki żółtych zegarków

Oferujemy szeroki wybór zegarków żółtych w naszym sklepie internetowym. Na przykład zegarki sportowe Timex i wesołe zegarki Swatch.

Praktyczne zastosowanie koloru żółtego

Ponieważ żółty jest kolorem sygnalizacyjnym, jest często używany jako ostrzeżenie, na przykład w znakach drogowych lub karetkach pogotowia. Żółty jest również często stosowany do tarcz zegarków do nurkowania.

Na tej stronie znajdziesz wszystkie żółte zegarki z naszej oferty. Możesz sortować według ceny, ale także szukać swojej ulubionej marki. Lub zobacz inne kolory, takie jak niebieski lub pomarańczowy.

Kup żółty zegarek online

Kupuj pewnie na Mastersintime.pl. Masz 30 dni na zmianę zdania i bezpłatny zwrot produktów. Zegarek ten ma być prezentem? Zapakujemy go bezpłatnie!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi zegarków i atrakcyjnymi promocjami? Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj 5 EUR rabatu na swoje zakupy..