Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Żółte zegarki

Żółte zegarki

Żółte zegarki są jednocześnie wesołe i efektowne. Jedno jest pewne: to najbardziej słoneczny wybór, jakiego można dokonać w zegarkach! Kolor żółty jest często używany na tarczach zegarków nurkowych ze względu na ich dobrą czytelność w wodzie. Szukasz zegarka z żółtym paskiem, kopertą lub tarczą? A teraz dokonaj wyboru na tej stronie.

38 zegarki

Kolor żółty

Barwa żółta - ochra - jest jednym z najstarszych pigmentów i występuje już w prehistorycznych rysunkach jaskiniowych i grobowcach egipskich. Jest to optymistyczny, pogodny kolor, często występujący w kwiatach, roślinach i owocach. Jest to także kolor związany z bogactwem. A w kulturach buddyjskich żółty kolor szafranu jest często kolorem szat mnichów. W Chinach natomiast kolor żółty jest kolorem cesarza.

Marki żółtych zegarków

Oferujemy szeroki wybór zegarków żółtych w naszym sklepie internetowym. Na przykład zegarki sportowe Timex i wesołe zegarki Swatch.

Praktyczne zastosowanie koloru żółtego

Ponieważ żółty jest kolorem sygnalizacyjnym, jest często używany jako ostrzeżenie, na przykład w znakach drogowych lub karetkach pogotowia. Żółty jest również często stosowany do tarcz zegarków do nurkowania.

Na tej stronie znajdziesz wszystkie żółte zegarki z naszej oferty. Możesz sortować według ceny, ale także szukać swojej ulubionej marki. Lub zobacz inne kolory, takie jak niebieski lub pomarańczowy.

Kup żółty zegarek online

Kupuj pewnie na Mastersintime.pl. Masz 30 dni na zmianę zdania i bezpłatny zwrot produktów. Zegarek ten ma być prezentem? Zapakujemy go bezpłatnie!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi zegarków i atrakcyjnymi promocjami? Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj 5 EUR rabatu na swoje zakupy..