Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Clocks

[CurrentHostName] specjalizuje się nie tylko w zegarkach i paskach do zegarków. Także jeśli chodzi o zegary, jesteś pod właściwym adresem. W naszej ofercie znajdują się zegary ścienne dobrych i znanych marek, takich jak Mondaine i Jacob Jensen. Zegary Mondaine są stylowe, klasyczne i wyraziste. Zegary marki Jacob Jensen są bardziej skromne i minimalistyczne. Niezależnie od tego, który zegar ścienny, biurkowy czy budzik Ci odpowiada, jesteśmy tu do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci znaleźć ulubiony.

20 produktuów

The Familiar Clock

Przez stulecia ludzie próbowali odczytać czas, najpierw za pomocą zegarów słonecznych, a później za pomocą pierwszych zegarów. Zegar był zwykle dużą stojącą szafką z wahadłem napędzającym mechanizm. Skończyło się to wkrótce wraz z wynalezieniem mechanizmu kwarcowego i zegara ściennego. Jednak postrzeganie zegarów się nie zmieniło. Bo jak miło jest w dobie smartfonów i smartwatchów spojrzeć na swój znajomy zegar na ścianie w trakcie codziennych zadań. Możemy stwierdzić, że zegary nigdy nie staną się przestarzałe. Czy to nie dziwne uczucie przebywać w pokoju bez zegara na ścianie?

Kup zegar online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.