Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki z podwójnym czasem

Zegarek z dwoma czasami

Zegarek z dwoma czasami jest dla osób, które regularnie podróżują do krajów w innej strefie czasowej lub prowadzą z nimi interesy. Oprócz czasu lokalnego możesz ustawić czas miejsca w innej strefie czasowej. W naszej ofercie zegarków z podwójnym czasem znajdziesz zegarki analogowe ze wskazówką dla drugiej strefy czasowej, ale także zegarki cyfrowe z wieloma strefami czasowymi w różnych przedziałach cenowych.

146 zegarki

Co to jest zegarek z podwójnym czasem?

Zegarek z podwójnym czasem to zegarek z dodatkową tarczą lub (cyfrowym) okienkiem wskazującym drugą strefę czasową. Ten typ zegarka jest szczególnie popularny wśród podróżników, ponieważ pozwala użytkownikowi ustawić dodatkową strefę czasową, np. czas domowy. Podziałka drugiej strefy czasowej jest zwykle 24-godzinna zamiast standardowych 12, dzięki czemu można odnieść się do strefy czasowej różniącej się od Twojej o więcej niż 12 godzin. Niektóre zegarki z podwójnym czasem idą o krok dalej i mają więcej niż dwie strefy czasowe w różnych tarczach i okienkach. Zegarki z podwójnym czasem nazywane są także zegarkami GMT.

Zegarek z podwójnym czasem

Zegarek z podwójnym czasem dosłownie oznacza „podwójny czas”. W zegarku podwójny czas oznacza, że możesz odczytać godzinę w dwóch różnych strefach czasowych jednocześnie.

Zegarki z podwójnym czasem znanych marek dla mężczyzn i kobiet

Zegarki z dwoma czasami są dostępne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, takich marek jak Citizen, Casio Edifice i G-Shock. Chociaż tego typu zegarek może wydawać się bardzo zaawansowany, nie oznacza to, że koniecznie musi to być zegarek masywny i duży. Na przykład marka Citizen ma w swojej kolekcji bardzo klasyczne zegarki z podwójnym czasem, które doskonale można nosić także do garnituru. Jeśli wolisz działać na dużą skalę, zdecydowanie warto przyjrzeć się kolekcji G-Shock. Zegarki z podwójnym czasem tej marki są super fajne i odporne na uderzenia.

Kup zegarek z dwoma czasami online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza specjalistyczna są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.