Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki z podwójnym czasem

Dual time or GMT watch
Zegarek z podwójnym czasem, przez niektórych nazywany również zegarkiem GMT, to zegarek z dodatkową tarczą lub (cyfrowym) okienkiem wskazującym drugą strefę czasową. Ten typ zegarka jest zatem szczególnie popularny wśród podróżników, ponieważ pozwala użytkownikowi ustawić strefę czasową taką jak czas w domu. Format drugiej strefy czasowej to zwykle 24 godziny zamiast standardowej 12, co pozwala użytkownikowi na odniesienie się do strefy czasowej, która różni się o więcej niż 12 godzin od jego własnej. Niektóre zegarki z podwójnym czasem idą o krok dalej i mają więcej niż dwie strefy czasowe w różnych tarczach i oknach. Który wybierzesz?

117 zegarki

Zakup zegarka z podwójnym czasem

Zegarki z podwójnym czasem są dostępne zarówno w wersji dla kobiet, jak i mężczyzn, takich marek jak Citizen, Casio Edifice i G-Shock. Chociaż ten typ zegarka może wydawać się bardzo zaawansowany, nie oznacza to, że musi to być koniecznie model duży i nieporęczny. Na przykład Citizen ma w kolekcji bardzo klasyczne zegarki z podwójnym czasem, które można bez wahania nosić do garnituru. Jeśli wolisz coś masywniejszego, to zdecydowanie warto obejrzeć kolekcję G-Shock. Zegarki z podwójnym czasem tej marki są super fajne i potrafią też wiele wytrzymać. Idealna kombinacja, jeśli nas pytasz.

Kup zegarek z podwójnym czasem online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.