Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki militarne

Military watches

Jeśli mówisz o zegarku wojskowym, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest „zegarek z nadrukiem moro i w kolorze wojskowej zieleni”. Jednak niekoniecznie jest to cecha charakterystyczna zegarka wojskowego. Zegarek wojskowy to przede wszystkim wysoka jakość i zastosowanie wytrzymałych materiałów. Jeśli nosisz zegarek wojskowy, ponieważ polubiłeś go za wygląd, to być może jest to mniej ważne, ale jeśli masz go na ręce podczas misji wojskowej, nie chcesz, aby Cię zawiódł. Zegarki wojskowe są często zaprojektowane do wytrzymania uderzeń, a ich tarcza jest łatwa do odczytania w ciemności. Jeśli spojrzymy wyłącznie na pasek do zegarka, to też istnieje kilka opcji. Możesz wybrać silikonową opaskę, aby prawie jej nie czuć, ale opcją jest również niezniszczalny stalowy pasek. Wadą tego typu paska do zegarka jest to, że jest cięższy, a przez to bardziej odczuwalny. Czy byłbyś już w stanie dokonać wyboru?

56 zegarki

Jaki jest dobry zegarek militarny?

To, jaki będzie dla Ciebie najlepszy zegarek militarny, zależy wyłącznie od Twoich życzeń. Podoba Ci się po prostu ich styl, czy może jesteś profesjonalistą, który będzie korzystał z zegarka w terenie?

Wybór zegarka militarnego

W naszej ofercie zegarków militarnych dostępne są zarówno cyfrowe, jak i analogowe, a szeroki wybór marek takich jak Hamilton, Victorinox Swiss Army oraz zegarki sił specjalnych firmy marki Luminox. Każda marka ma swoją własną charakterystykę.

Szukasz zegarka militarnego z kompasem? W takim razie spójrz na kolekcję Pro Trek marki Casio lub linię G-Shock Mudmaster.

Preferujesz szykowny i klasyczny wygląd? W takim razie kolekcja Swiss Military Hanowa może być czymś dla Ciebie.

Krótko mówiąc, każdy znajdzie zegarek w stylu militarnym dla siebie.

 

Kup zegarek militrny online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to internetowy specjalista od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza specjalistyczna są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.