Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki militarne

Military watches

Jeśli mówisz o zegarku wojskowym, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest „zegarek z nadrukiem moro i w kolorze wojskowej zieleni”. Jednak niekoniecznie jest to cecha charakterystyczna zegarka wojskowego. Zegarek wojskowy to przede wszystkim wysoka jakość i zastosowanie wytrzymałych materiałów. Jeśli nosisz zegarek wojskowy, ponieważ polubiłeś go za wygląd, to być może jest to mniej ważne, ale jeśli masz go na ręce podczas misji wojskowej, nie chcesz, aby Cię zawiódł. Zegarki wojskowe są często zaprojektowane do wytrzymania uderzeń, a ich tarcza jest łatwa do odczytania w ciemności. Jeśli spojrzymy wyłącznie na pasek do zegarka, to też istnieje kilka opcji. Możesz wybrać silikonową opaskę, aby prawie jej nie czuć, ale opcją jest również niezniszczalny stalowy pasek. Wadą tego typu paska do zegarka jest to, że jest cięższy, a przez to bardziej odczuwalny. Czy byłbyś już w stanie dokonać wyboru?

91 zegarki

What is a good military watch?

What the best military watch is for you depends entirely on your wishes. Do you like the style of military watches, or are you a professional who will use the watch in the field? 

Choosing a military watch

Within our range of military watches, both digital and analog military watches are available, with a wide choice of brands such as Hamilton, Victorinox Swiss Army and the special forces watches from Luminox. Each brand has its own characteristics.

Are you specifically looking for a military watch with compass? Then take a look at the Pro Trek collection from Casio or the G-Shock Mudmaster line.

Do you prefer a chic and classic look? Then the Swiss Military Hanowa collection might be something for you.

In short, there is a military style watch for everyone.

 

Buy your military watch easily online at Mastersintime.pl

Mastersintime.pl is the online specialist in brand watches, where service and expertise are paramount. Need advice? Our customer service representatives are waiting for your call or email.