Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Wodoodporne zegarki 5 ATM

Zegarki wodoodporne do 5 ATM nadają się do kąpieli - pod warunkiem, że nie występują duże różnice temperatur. Jeśli chodzi o duże różnice temperatur pomyśl o zegarku, który początkowo jest wystawiony na słońce, a tym samym się nagrzewa, po czym wchodzi w kontakt z wodą (morską). Ta różnica temperatur jest tak duża, że zegarek dostaje takie jakby „uderzenie” i może się rozszczelnić lub napełniać się wodą. Z tego powodu zalecamy, abyś nie nosił zegarka 5 ATM podczas pływania - nawet na powierzchni. Zegarki wodoodporne do 5 ATM z pewnością nie są również odporne na wysokie ciśnienie wody. Z tego powodu nie można w nich nurkować ani snorkelingować.
Wodoodporne zegarki 5 ATM przechodzą test wody do 50 metrów (165 stóp). Jest to miara ciśnienia (atmosfera), nie głębokości! Zegarki 5 ATM nadają się pod prysznic. Uwaga: Skórzane paski nie są wodoodporne, o ile nie podano inaczej!

3028 produktuów

Szeroki wybór zegarków wodoodpornych do 5 ATM 

W naszym asortymencie zegarków wodoodpornych do 5 ATM znajdziesz zegarki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Różnią się one marką, materiale, z którego wykonany jest pasek i przedziale cenowym co zapewnia, że jest duża szansa, że istnieje zegarek, który zaspokoi Twoje potrzeby i gust. Niezależnie od tego, czy wolisz męski zegarek Emporio Armani z metalowym paskiem, czy dziecięcy zegarek Lacoste z kolorową tarczą - w Mastersintime.pl znajdziesz swój idealny zegarek wodoodporny do 5 ATM.

 

Pamiętaj: skórzane paski nie są wodoodporne!