Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Wodoodporne zegarki 5 ATM

Zegarki wodoodporne do 5 ATM nadają się do kąpieli - pod warunkiem, że nie występują duże różnice temperatur. Jeśli chodzi o duże różnice temperatur pomyśl o zegarku, który początkowo jest wystawiony na słońce, a tym samym się nagrzewa, po czym wchodzi w kontakt z wodą (morską). Ta różnica temperatur jest tak duża, że zegarek dostaje takie jakby „uderzenie” i może się rozszczelnić lub napełniać się wodą. Z tego powodu zalecamy, abyś nie nosił zegarka 5 ATM podczas pływania - nawet na powierzchni. Zegarki wodoodporne do 5 ATM z pewnością nie są również odporne na wysokie ciśnienie wody. Z tego powodu nie można w nich nurkować ani snorkelingować.
Wodoodporne zegarki 5 ATM przechodzą test wody do 50 metrów (165 stóp). Jest to miara ciśnienia (atmosfera), nie głębokości! Zegarki 5 ATM nadają się pod prysznic. Uwaga: Skórzane paski nie są wodoodporne, o ile nie podano inaczej!

2697 produktuów

Szeroki wybór zegarków wodoodpornych do 5 ATM 

W naszym asortymencie zegarków wodoodpornych do 5 ATM znajdziesz zegarki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Różnią się one marką, materiale, z którego wykonany jest pasek i przedziale cenowym co zapewnia, że jest duża szansa, że istnieje zegarek, który zaspokoi Twoje potrzeby i gust. Niezależnie od tego, czy wolisz męski zegarek Emporio Armani z metalowym paskiem, czy dziecięcy zegarek Lacoste z kolorową tarczą - w Mastersintime.pl znajdziesz swój idealny zegarek wodoodporny do 5 ATM.

 

Pamiętaj: skórzane paski nie są wodoodporne!