Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Wodoodporne zegarki 20 ATM (i więcej)

20 bar water resistant watches

Zegarki wodoodporne do 20 ATM są odpowiednie do wszystkich rodzajów (rekreacyjnych) nurkowania i sportów wodnych. Jeśli chcesz zegarek specjalnie zaprojektowany do nurkowania, wybierz zegarek o wodoodporności do 100 ATM. W tym drugim przypadku zegarki są wyposażone w zawór helowy, który pozwala helowi na ucieczkę z koperty, jednocześnie zmniejszając ciśnienie w komorze dekompresyjnej. Zapobiega to eksplozji zegarka podczas dekompresji.
Wskazówka: Gdy Twój zegarek wodoodporny do 20 ATM wejdzie w kontakt ze słoną wodą, natychmiast przepłucz go świeżą, czystą wodą i osusz ręcznikiem. Ponadto zawsze upewnij się, że w przypadku profesjonalnego nurkowania sprawdzasz zegarek co najmniej raz w roku. W ten sposób Twój zegarek wodoodporny do 20+ ATM wytrzyma najdłużej i zapewni Ci wiele lat przyjemności.

782 produktuów

Szeroki wybór zegarków wodoodpornych do 20 ATM (i więcej)

Szukasz wodoodpornego zegarka ponad 20 ATM dla kobiet lub mężczyzn? Nasza szeroka oferta zegarków zapewnia, że jest duża szansa, że znajdziesz swój idealny zegarek. Możesz przyjechać do nas po zegarki nurkowe takich marek jak Tissot i Edox. Damskie zegarki  wodoodporne do 20 ATM są dostępne głównie marki G-Shock. Dodatkową zaletą tej marki jest to, że zegarki są dostępne w różnych kolorach i modelach, dzięki czemu nadal możesz swobodnie wejść do wody.

 

Pamiętaj: skórzane paski nie są wodoodporne!