Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Wodoodporne zegarki 10 ATM Zegarki

Zegarki wodoodporne do 10 ATM nadają się do pływania, nurkowania w basenie, żeglowania i snorkelingu. Są wręcz idealne, gdy jesteś miłośnikiem sportów wodnych! Jednak zegarki wodoodporne do 10 ATM nie nadają się do nurkowania na dużych głębokościach ze względu na zbyt wysokie ciśnienie. Uważaj także na duże różnice temperatur. Pomyśl o zegarku, który początkowo jest wystawiony na słońce, a tym samym się nagrzewa, po czym wchodzi w kontakt z wodą (morską). Ta różnica temperatur jest tak duża, że zegarek dostaje takie jakby „uderzenie” i może się rozszczelnić lub napełniać się wodą. 
Wskazówka: w przypadku kontaktu ze słoną wodą należy natychmiast przepłukać zegarek wodoodporny świeżą, czystą wodą i osuszyć go ręcznikiem. Dzięki temu Twój zegarek wodoodporny do 10 ATM będzie wyglądał najlepiej przez długi czas.

1966 produktuów

Szeroki wybór zegarków wodoodpornych do 10 ATM 

Szukasz zegarka wodoodpornego do 10 ATM dla dzieci, kobiet lub mężczyzn? Nasza szeroka gama produktów zapewnia, że jest duża szansa, że znajdziesz swój idealny zegarek. Niezależnie od tego, czy podoba Ci się wytrzymały czarny zegarek G-Shock, czy elegancki zegarek Citizen - na każde życzenie i gust odpowiedni wodoodporny zegarek znajdziesz na Mastersintime.pl.

 

Pamiętaj: skórzane paski nie są wodoodporne!