Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Wodoodporne zegarki 10 ATM Zegarki

Zegarki wodoodporne do 10 ATM nadają się do pływania, nurkowania w basenie, żeglowania i snorkelingu. Są wręcz idealne, gdy jesteś miłośnikiem sportów wodnych! Jednak zegarki wodoodporne do 10 ATM nie nadają się do nurkowania na dużych głębokościach ze względu na zbyt wysokie ciśnienie. Uważaj także na duże różnice temperatur. Pomyśl o zegarku, który początkowo jest wystawiony na słońce, a tym samym się nagrzewa, po czym wchodzi w kontakt z wodą (morską). Ta różnica temperatur jest tak duża, że zegarek dostaje takie jakby „uderzenie” i może się rozszczelnić lub napełniać się wodą. 
Wskazówka: w przypadku kontaktu ze słoną wodą należy natychmiast przepłukać zegarek wodoodporny świeżą, czystą wodą i osuszyć go ręcznikiem. Dzięki temu Twój zegarek wodoodporny do 10 ATM będzie wyglądał najlepiej przez długi czas.

2056 produktuów

Szeroki wybór zegarków wodoodpornych do 10 ATM 

Szukasz zegarka wodoodpornego do 10 ATM dla dzieci, kobiet lub mężczyzn? Nasza szeroka gama produktów zapewnia, że jest duża szansa, że znajdziesz swój idealny zegarek. Niezależnie od tego, czy podoba Ci się wytrzymały czarny zegarek G-Shock, czy elegancki zegarek Citizen - na każde życzenie i gust odpowiedni wodoodporny zegarek znajdziesz na Mastersintime.pl.

 

Pamiętaj: skórzane paski nie są wodoodporne!