Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki tytanowe: mocne, trwałe i hipoalergiczne

Zegarki tytanowe

Szukasz zegarka, który jest odporny na wgniecenia i zarysowania, nie wywołuje reakcji alergicznej w kontakcie ze skórą (innymi słowy, jest hipoalergiczny), jest jednocześnie lekki i wysoce odporny na korozję powodowaną przez wodę morską, chlor i pot? W takim razie tytanowy zegarek jest najlepszą opcją. Ponadto tytan w połączeniu z innym materiałem jest nawet mocniejszy niż niektóre stale, ale wciąż dużo lżejszy. Możesz więc nosić tytanowy zegarek z grubym paskiem na nadgarstku, a będzie on nadal lekki jak piórko. Ideał!

350 zegarki

Kup tytanowy zegarek

Czy jesteś entujastą wszystkich zalet i cech tytanowego zegarka? W takim razie czas dokonać wyboru z naszej oferty. Szukasz tytanowego zegarka, który idealnie sprawdzi się podczas spotkań biznesowych i oficjalnych kolacji? Zapoznaj się z kolekcją Seiko lub Citizen. Modele tych marek, choć mogą się różnić od topornych do subtelnych, są zawsze równie eleganckie. Jeśli podoba Ci się nieco bardziej szalona kolorystyka lub kształt, to zdecydowanie warto zajrzeć do kolekcji Boccia. Jeśli lubisz skandynawski design, Danish Design z pewnością ma w swojej kolekcji odpowiedni tytanowy zegarek. Krótko mówiąc, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn wybór jest ogromny.

Kup sobie tytanowy zegarek online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój telefon lub mail.