Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Minimalist watches

Szukasz ponadczasowego i eleganckiego zegarka bez zwracania zbyt dużej uwagi? Wtedy minimalistyczny zegarek może być idealną opcją. Minimalistyczne zegarki znane są z neutralnego wzornictwa, pięknych materiałów i kształtów. A wszystko to z umiarem. Na przykład używane są tylko abstrakcyjne i matematyczne kształty, takie jak prostokąty i koła, a czas będzie odczytywany za pomocą kreseczek na tarczy (lub nawet bez!) zamiast cyfr lub liter. Nic dziwnego, że minimalistyczne zegarki są również nazywane „czystymi tarczami”.

383 zegarki

Zakup podanczasowego minimalistycznego zegarka

Kiedy przejrzysz naszą kolekcję minimalistycznych zegarków, szybko zobaczysz, że duża część marek to marki skandynawskie, takie jak Jacob Jensen, Skagen i Danish Design. Zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn wybór minimalistycznych zegarków tych marek jest ogromny. Bering ma również w swojej kolekcji kilka bardzo ładnych modeli. Niezależnie od tego, czy wolisz skórzany pasek, czy srebrną bransoletkę z siatki, białą lub niebieską tarczę, okrągłą czy kwadratową kopertę - różnorodność gwarantuje, że znajdziesz model odpowiadający Twoim potrzebom. Który minimalistyczny zegarek wkrótce zalśni na Twoim nadgarstku i zapewni Ci lata przyjemności?

Kup minimalistyczny zegarek online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój telefon lub mail.