Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki minimalistyczne

Minimalistyczne zegarki mają neutralny i delikatny design. Na przykład używane są w nich tylko abstrakcyjne, matematyczne kształty, takie jak prostokąty i koła, a godziny są zaznaczone na tarczy za pomocą kresek lub kropek (lub nawet bez żadnych znaczników wizualnych!) zamiast cyfr lub liter. Szukasz ponadczasowego i eleganckiego zegarka bez zbędnych wymysłów? W takim razie minimalistyczny zegarek będzie idealną opcją, zwłaszcza jeśli chcesz go założyć na imprezę lub w środowisku biznesowym.

361 zegarki

Minimalistyczny i ponadczasowy design

Przeglądając naszą kolekcję minimalistycznych zegarków, wkrótce przekonasz się, że dużą część marek stanowią marki skandynawskie, takie jak Bering, Skagen i Danish Design. Wzornictwo nordyckie jest tradycyjnie stonowane i funkcjonalne i wypuściło na świat wielu sławnych projektantów, takich jak Jacob Jensen. Ale inne marki zegarków, takie jak Cluse, również kierują się mottem „Mniej znaczy więcej”, ponieważ minimalistyczny design jest bardzo uniwersalny. Ponieważ zegarek jest neutralny i nie przyciąga zbytniej uwagi, możesz zabłysnąć sam! A minimalistyczne zegarki pasują do każdego stylu ubioru: swobodnego lub bardziej formalnego.

Minimalistyczne zegarki dla kobiet i mężczyzn

Zarówno kolekcje minimalistycznych zegarków męskich, jak i minimalistycznych zegarków damskich są bardzo bogate. Niezależnie od tego, czy wolisz skórzany pasek do zegarka, czy srebrny pasek z siateczki, białą czy niebieską tarczę, okrągłą czy kwadratową kopertę – różnorodność gwarantuje, że znajdziesz zegarek, który spełni Twoje potrzeby. Który minimalistyczny zegarek już niedługo będzie królował na Twojej ręce?

Kup minimalistyczny zegarek online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to internetowy specjalista od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza specjalistyczna są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.